Hopp til innhold

Lille Arnljot Gelline - Flyttet til Inderøy

Hvis ikke store forandringer skjer blir det skirenn på Inderøya lørdag. Etter nye retningslinjer arrangerer vi i 1 kohort med start kl 11.00 vi vil i løpet av morgen ettermiddag kveld legge ut startlister. Det blir enkelt salg av kaffe og noe å bite i ute. Ikke mulig å gå inn i skihytta, kun toalett. Parkering vippses med kr 60 til nr: 125303 Vipps gjerne før du kommer og vis kvittering til parkeringsvaktene. Telefonsignal er litt ymse på stadion. Nye retningslinjer kom litt tett på. Premier blir lagt i lagsposene til hver klubb ved henting av startnr. Oppfordrer fortsatt til avstand og spredning av folk PS: Etterpåmelding er ikke mulig etter torsdag 13.januar

  • Når: 15.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vinne Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 15.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Theodor Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøtan, Oskar Moan Klubb Beitstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høknes, Theodor Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røiseng, Elias Olsen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagen, Oskar Lundås Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Viken, Marius Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Zetterström, Eirik Gravdal Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Trygve Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bragstad, Iver Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høknes, Alfred Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalvik, Iver Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ness-Jensen, Trym Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heistad, Per Even Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kløvjan, Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Meyer-Ekle, Sverre Klubb IL Aasguten Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Kaja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rånes, Heidi Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaastad, Sofia Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tunset, Live Thun Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Mali Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Tiril Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moan, Anna Oline Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaufel, Maja Haugan Klubb Frol IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vekseth, Mie Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugan, Live Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mollan, Sigrid Klubb Sparbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Kvinner senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Yilmaz, Abdullah Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Trener-Lagleder-Støtteapparat - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Morten Klubb Beitstad IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Agle, Arve Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Aksnes, Bjørnar Klubb Helgådal IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Almlid-Larsen, Hege Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Almlid-Larsen, Gisle Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Almås, Olav Grunde Klubb Byåsen IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Bach, Ole-Marius Klubb Henning Skilag Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Bentzen, Ann Kristin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Bjørkeng, Mathea Baglo Klubb Leirådal IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Bjørkli, Johnny Klubb Selbu IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Bjørkli, Trine Tharalsen Klubb Selbu IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Bragstad, Ole Jørgen Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Bratsve, Tor Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Brissach, Jonny Klubb Lierne IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Brørs, Tone Klubb Beitstad IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Brørs, Morten Klubb Beitstad IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Dretvik, Theo Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Ekle, Torbjørn Klubb IL Aasguten Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Estil, Bente Klubb Lierne IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Evenhus, Gaute Klubb IL Aasguten Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Evenhus, Eva Karin Klubb IL Aasguten Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Farbu, Andreas Klubb Leksvik IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Farbu, Joakim Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Farbu, Nina Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Farbu, Marit Jørstad Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Finstad, Arnstein Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Fjerstad, Annvor Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Green, Anne-Gunn Klubb Vinne Skilag Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Grønnesby, Gunnhild Heggstad Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Grøtan, Marius Klubb Beitstad IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Gudding, Mari Klubb Vinne Skilag Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Hasselvold, Lars Klubb IL Varden Meråker Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Haugan, Håvard Joarson Klubb Beitstad IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Haugan, Camilla Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Haugan, Marte Klubb Frol IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Haugan, Ragnhild Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Heistad, Petter Joakim Klubb Sparbu IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Hjulstad, Lars Erik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Hoem, Eskil Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Høiås-Fossen, Camilla Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Iversen, Camilla Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Jørstad, Tore Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Karlsen, Roger Klubb Vinne Skilag Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Kleppa, Sven Klubb Beitstad IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Kråkenes, Tony Klubb Skjelstadmark IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Kvalvik, Steinar Jøran Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Kvalvik, Margrete Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Kvernland, Gunn Marit Klubb Beitstad IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Larsen, Tina Klubb Frol IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Ludvigsen, Stian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Lund, Einar Klubb Vinne Skilag Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Lægran, Marit Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Malmo, Erlend Klubb Grong IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Moan, Kristoffer Klubb Leksvik IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Mollan, Kjetil Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Mollan, Ingrid Helland Klubb Sparbu IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Mossige, Kennet Klubb IL Varden Meråker Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Ness-Jensen, Eivind Klubb Frol IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Nordberg, Kjersti Klubb Vinne Skilag Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Pigott, Leon Klubb Beitstad IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Raaen, Siv Merete Klubb IL Varden Meråker Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Rannem, Sivert Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Rannem, Arne Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Rygg, Pål Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Sandberg, Edvin Andreas Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Saugestad, Tone Brauti Klubb Beitstad IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Sivertsen, Laila Indal Klubb Frol IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Sivertsen, Heidi Klubb Leirådal IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Sivertsen, Stian Klubb Frol IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Sivertsen, Ståle Klubb Frol IL Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Strøm, Torbjørn Hals Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Sørholt, Rune Klubb Vinne Skilag Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Tunset, Birger Klubb IL Aasguten Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
Navn Tunset, Kristin Thun Klubb IL Aasguten Klasse Trener-Lagleder-Støtteapparat Øvelse annet
NIF-EPI02, 02
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam