Hopp til innhold

Stjørdals-sprinten

NB! G 19/20 år skal gå 10 km og ikke 15 km som vises i T-listeoppsettet. Skirenn for guter og jenter i alderen 8 til 20 år. Startkontingent for alderen 8-16 år er kr.130,-, og i alderen 17 - 20 kr. 150,-

  • Når: 14.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Selbuskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 14.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Foresatt-Klubbleder - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aavik, Elisabeth Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Aksnes, Bård Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Amundsen, Trine Velle Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Bakmark, Terje Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Bjørkli, Johnny Klubb Selbu IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Bjørnå, Tor Arne Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Buland, Alf Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Ellingsen, Erik Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Gederaas, Mari Kristel Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Hasselvold, Lars Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Haugnes, Bård Klubb Frol IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Hegstad, Hege Gjemble Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Høiås-Fossen, Camilla Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Jakobsen, Espen Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kjesbu, Håvard Klubb Lånke IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kjørsvik-Fossen, Heidi Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Knipenberg, Jahn Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kristiansen, Inger Ringstad Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kråkenes, Tony Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kveen, Kine Beate Bjørnås Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kveen, Stig Rune Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kvål, Silje Nykkelmo Klubb Lånke IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Lerfall, Jørgen Klubb Lånke IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Moen, Rune Klubb Lånke IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Mossige, Kennet Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Nøstmo, Bjørn-Ove Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Okkelberg, Linda Krislok Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Rian, Terje Klubb Lånke IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Rosling, Hans Erik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Rotmo, Eirik Leander Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Rønning, Oddvar Klubb Lånke IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Røvik, Elisabeth Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Skjerve, John-Atle Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Standal, Rigmor Klubb Lånke IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Storø, Rune Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Svendgård, Ståle Klubb Markabygda IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Svendgård, Roar Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Viken, Stig Atle Klubb Spillum IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Vinje, Morten Hoås Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Vinje, Camilla Hoås Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Østerås, Jan Fredrik Wallberg Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Mikal Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svingen-Teigen, Alfred Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sævik, Einar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørum, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einvik, Konrad Viken Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gederaas, Selma Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamre, Chrisander Thomas Steig Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Melvin Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoven, Ole Petter Øiestad Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vinje, Sondre Hoås Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mosleth, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Murbrekk, Ulrik Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svane, Gabriel Piotrowski Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tynes, Edvard Skjøstad Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Kristian Fredrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buland, Markus Kristoffer Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knipenberg, Johan Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Meldal, Jonathan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Okkelberg, Jo Hågen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sesseng, Henrik Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vinje, Even Hoås Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balstad, Simen Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Eirik Sæther Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knipenberg, Ludvik Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvål, Johan Nykkelmo Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mosleth, Oliver Klubb Øverbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nøstmo, Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stornes, Oskar Stamnes Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tynes, Jesper Skjøstad Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnå, Ane Størseth Klubb IL Varden Meråker Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gederaas, Tiril Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Herfindal, Kaisa Velle Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveen, Kristine Klubb IL Varden Meråker Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Okkelberg, Linn Iren Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nevermo, Maren Birgitte Nordfjæran Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsson, Ella Linnea Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tynes, Ive Skjøstad Klubb Lånke IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rian, Malin Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Mia Nicoline Steig Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakmark, Mattea Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen-Johnsen, Lydia Estelle Klubb Øverbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Elvira Sæther Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gederaas, Maren Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Standal, Marie Klubb Lånke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sævik, Guro Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjestvang, Roar Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB