Hopp til innhold

Storlirennet junior - AVLYST!

RENNET ER AVLYST! Etter klar anbefaling fra smittevernlegen i Værnesregionen, avlyses årets arrangement. Vi hadde en foreløpig godkjenning på vår smittevernplan og vi gledet oss stort til å lage skirenn for trønderske juniorløpere og QR-renn for mosjonister. Helt til i dag trodde vi at vi kunne gjennomføre, men den siste smitteoppblomstringen nasjonalt har endret situasjonen.

  • Når: 20.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Grova
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Foresatt-Klubbleder - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Eirik Inge Klubb Grue IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Brørs, Morten Klubb Beitstad IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Estil, Bente Klubb Lierne IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Fiskvik, Ketil Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Fuglem, Nils-Even Klubb Selbu IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Granheim, Vegar Klubb Utleira IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Haugnes, Bård Klubb Frol IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Helland, Bjørg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Ingebrigtsen, Ronny Klubb Bratsberg IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Iversen, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kvalvik, Håvard Klubb Spillum IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Lillefjell, Frode Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Løfald, Ingebrigt Klubb Rindal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Melhus, Mariann Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Mossige, Kennet Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Rønning, Terje Klubb Skogn IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Sandberg, Edvin Andreas Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Sivertsen, Heidi Klubb Leirådal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Sivertsen, Sture Klubb Leirådal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Sletta, Kåre Klubb Strindheim IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Storaa, Siri Eide Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Svendgård, Ståle Klubb Markabygda IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Svendgård, Roar Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Svendgård, Monica Rolstad Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Sørlund, Kristian Klubb Orkdal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet

K 17 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles

K 18 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles

K 19/20 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 30 km fri felles

Kvinner senior - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri felles

M 17 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Gjestvang, Roar Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Henden, Kristoffer Hernes Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles

M 18 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahoniemi, Rasmus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles

M 19/20 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Hofstad, Brian Klubb Skatval Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Slupphaug, Iver Klubb Orkdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Visser, Jon Einar Mattias Klubb IL Varden Meråker Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles

Menn senior - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
nif-epi04, 04