Hopp til innhold

Kvamrennet - Tomannsstafett

Startnr blir hengt opp utenfor skytterhuset. Hold avstand ved uthenting av nr. NB! På startlista er begge etapper satt opp på samme starttid, startnr i 100 serie (blå vest) er 1.etappe. Alle utøvere går samme løype, 1 km i lysløypa. Foresatte vil få eget område på stadion å oppholde seg på. Regn i lufta igjen i kveld, men skirenn blir det! Mens Ogndal arrangerer KM på Steinkjer skistadion lørdag 6.3, får de yngste muligheten til å delta på tomannsstafett i fristil i lysløypa i Kvam. Arrangementet er for utøvere i alderen 8-12 år. Klasse 8-10 år og 11-12 år. Lagene mikses både på tvers av alder og kjønn, to runder hver i ei løype på ca 1 km for klasse 8-10 år. J 11-12 og G 11-12 år, 3 etapper på ca 1 km. Jenter kan gå i gutteklassen 11-12 år. En foresatt pr barn, slik at flest mulig barn får deltatt. Påmeldingsfrist 5. mars kl. 1600. Velkommen til Kvam!

  • Når: 06.03.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Lysløypa Kvam
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Foresatt-Klubbleder - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aal, Jonny Klubb Følling IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Aasheim, Morten Klubb Beitstad IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Belbo, Siv Merethe Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Dalen, Øyvind Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Ertsås, Trine Klubb Sparbu IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Gaundal, Helena Klubb Snåsa IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Gederaas, Magnus Urstad Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Gederaas, Mari Kristel Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Gjertsen, Vemund Øwre Klubb Snåsa IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Grøtan, Marius Klubb Beitstad IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Gudding, Snorre Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Guin, Øystein Klubb Kvam IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Guin, Maiken Klubb Snåsa IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Heistad, Petter Joakim Klubb Sparbu IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Holstad, Anne Karen Rio Klubb Snåsa IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Mæhlumsveen, Vidar Klubb Rygg IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Mæhlumsveen, Nina Therese Klubb Kvam IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Røiseng, Robert Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Saursaunet, Kim André Klubb Kvam IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Tyldum, Martin Klubb Følling IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet

G 11-12 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sagmo, Sebastian Klubb Kvam IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Susegg, Aksel Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Øksnes, Fredrik Elden Klubb Kvam IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett

J 11-12 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Arntsen, Tuva Hofstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Eggen, Solveig Støbakk Klubb Snåsa IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Guin, Ingebjørg Klubb Kvam IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kulagina, Alisa Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lunde, Leah Guin Klubb Snåsa IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Kvam IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sjaastad, Sofia Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett

Jenter-Gutter 8-10 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aal, Edvard Vassmo Klubb Kvam IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Aalberg, Sigurd Klubb Beitstad IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Aasheim, Theodor Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Almlid-Larsen, Kaja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bakken, Isak Austad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Belbo, Birk Magnus Klubb Snåsa IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Buhaug, Heidi Sofie Klubb Kvam IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Børøsund, Emilie Lund Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ertsås, Jonas Rønning Klubb Sparbu IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Fossen, Mikal Klubb Skjelstadmark IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gederaas, Tiril Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gederaas, Maren Klubb Skjelstadmark IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gjertsen, Eivind Svarva Klubb Snåsa IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gjørv, Sofie Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Grøtan, Oskar Moan Klubb Beitstad IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Grøtan, Sunniva Klubb Kvam IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Guin, Mats Leander Klubb Kvam IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Guin, Elias Klubb Kvam IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hatling-Bartnes, Iben Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Heistad, Per Even Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hognes, Håkon Trongmo Klubb Rygg IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Høydal, Andreas Christian Klubb Snåsa IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ivarsønn, Ask Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kjøren, Alexander Storm Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kløvjan, Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Knipenberg, Ludvik Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kulagina, Nicole Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kvistad, Siljan Saursaunet Klubb Kvam IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Landsem, Mathilde Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Løvmo, Alexander Gaundal Klubb Snåsa IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Maaø-Bentzen, Benjamin Klubb Kvam IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Kvam IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rognerud, Ylva Holstad Klubb Snåsa IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Røiseng, Elias Olsen Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sandhaugen, Anton Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sormul, Cornelia Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Susegg, Anna Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Tyldum, Sigurd Elias Klubb Kvam IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ålmo, Lene Klubb Snåsa IL Klasse Jenter-Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
nif-epi04, 04