Hopp til innhold

Midterfjellrennet - AVLYST

Rennjuryen har nå i kveld kl. 2300 etter siste befaring besluttet at søndagens langrenn på Midterfjellet må avlyses på grunn av forholdene. Både stadion og løypenett står under vann. Juryen har hatt befaring klokken 18.00, per nå er det ingen problemer med arrangementet. Grunnet værmelding vil det bli et nytt jurymøte klokken 23.00 og 06.00 i morgen. Påmelding stengt, pga antall påmeldte. Antall foresatte/trenere/klubbledere må ned. Følling IL og Beitstad IL inviterer til kretsrenn på Midterfjellet. Rennet gjennomføres med 1 kohort (200 personer bestående av utøvere/trenere/foreldre). Løpere fra klubber i NT-skikrets prioriteres. Påmelding av løpere og støtteapp. gjøres via Min idrett. Arrangøren vil prioritere utøvere hvis totalantallet overstiger 200 personer, så vi oppfordrer at det er 1 foresatt pr familie. Da får vi med flest mulig utøvere. De foresatte blir kontaktet på lørdagen hvis vi overstiger 200 personer. Påmeldingsfrist 26/2.

  • Når: 28.02.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Midterfjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Foresatt-Klubbleder - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aavik, Elisabeth Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Aksnes, Bjørnar Klubb Helgådal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Almlid, Ole Martin Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Aunan, Kine Beate Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Aunli, Vidar Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Bardal, Kai-Rune Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Bartnes, Martin Hanem Klubb Ogndal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Berg, Torkil Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Bjugan, Lars Håkon Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Brissach, Jonny Klubb Lierne IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Dalen, Øyvind Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Dretvik, Theo Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Ekle, Torbjørn Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Estil, Bente Klubb Lierne IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Estil, Frode Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Evenhus, Gaute Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Fallan, Erik Aune Klubb Skogn IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Farbu, Andreas Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Farbu, Joakim Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Farbu, Nina Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Farbu, Marit Jørstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Finstad, Kjersti Hanem Klubb Sparbu IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Finstad, Arnstein Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Fjerstad, Annvor Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Forås, Dag Arvid Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Gudding, Mari Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Gudding, Eivind Alexander Grande Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Haabeth, Morten Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Hals, Trygve Andreas Klubb Overhalla IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Haugan, Ronny Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Haugnes, Bård Klubb Frol IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Haugskott - Bjugan, Anne Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Hegstad, Kjell Georg Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Heistad, Petter Joakim Klubb Sparbu IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Helland, Bjørg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Hjulstad, Lars Erik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Iversen, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Jørstad, Tore Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Karlsen, Roger Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kjesbu, Erland Klubb Ogndal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kløvjan, Simon Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kolberg, Ragnhild Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kulagin, Dmytro Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kvalvik, Håvard Klubb Spillum IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Larsen, Tina Klubb Frol IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Lerfall, Jørgen Klubb Lånke IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Ludvigsen, Stian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Lund, Espen Klubb Lånke IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Lund, Einar Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Lægran, Marit Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Løvås, Line Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Melhus, Mari Ann Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Mjømen, Håkon Østbye Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Modell, Sigrun Klubb Kvam IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Mollan, Kjetil Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Mossige, Kennet Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Nastad, Ivar Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Olsen, Anne Grethe Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Overrein, Andreas Alstad Klubb Ogndal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Rannem, Sivert Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Rannem, Arne Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Reinås, Bjørn Åge Klubb Frol IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Reitan, Anne Grete Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Rotmo, Eirik Leander Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Rygg, Pål Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Rønning, Terje Klubb Skogn IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Rønning, Jon Harald Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Sivertsen, Stian Klubb Frol IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Skistad, Jan Ove Klubb Overhalla IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Skistad, Margrete Klubb Overhalla IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Skjerve, Kenneth Klubb Markabygda IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Skjetne, Kristine Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Steffenrem, Arne Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Svendgård, Ståle Klubb Markabygda IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Svendgård-Roe, Geir Klubb Skogn IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Sørholt, Rune Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Sørlie, Hanne Klubb Skogn IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Valgeirsson, Håkon Bragi Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Valstad, Dagfinn Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Vatne, Kjetil Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Viken, Stig Atle Klubb Spillum IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bardal, Konrad Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aykut, Emin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bardal, Kasper Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sindre Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pigott, Elias Sæther Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ressem-Folden, Erik Elias Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Casper Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Jonas Klubb IL Aasguten Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bardal, Kornelius Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Forås, Sverre Edvard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Guin, Elias Klubb Kvam IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haldorsen, Sondre Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heistad, Per Even Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ivarsønn, Ask Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kløvjan, Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Meyer-Ekle, Sverre Klubb IL Aasguten Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjømen, Erik Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Overrein, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sigurd Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasheim, Theodor Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøtan, Oskar Moan Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulagina, Alisa Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård-Roe, Ragne Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Guin, Ingebjørg Klubb Kvam IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Vilde Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haltbrekken, Rakel Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolås, Amalie Hanem Klubb Ogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Live Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kulagina, Nicole Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ressem-Folden, Sigrid Serine Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinkjer, Johanna Tverås Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Troset, Lovise Klubb Sparbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Falmår, Kristian Oleander Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB