Hopp til innhold

Romjulsrennet - KM junior,senior, NTE-cup 13-16 år

KM Junior - Senior - Friteknikk. NTE-Cup 13 - 16 år - Friteknikk. Påmelding frem til 15:00 28.12.2020 - Tidspunkt er endelig, INGEN etteranmelding! Rennet gjennomføres med 1 kohort (200 personer bestående av utøvere/trenere/foreldre). Løpere fra klubber i NT-skikrets prioriteres. Påmelding av løpere og støtteapp. gjøres via Min idrett. Arrangøren vil prioritere utøvere hvis totalantallet overstiger 200 personer. Begrens antall klubbledere

  • Når: 29.12.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Nordli, Lierne
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Ola Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Andrea Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mortensen, Leah Skorstad Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Overland, Inga Klubb Snåsa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Austheim, Mari Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Elise Solum Klubb Overhalla IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Klubbleder-Trener-Foresatt - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Arve Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Aksnes, Bjørnar Klubb Helgådal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Aune, Tore Klubb Henning Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Austheim, Mari Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Bakken, Hans Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Berg, Torkil Klubb Leksvik IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Bergin, Tonje Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Bjugan, Lars Håkon Klubb Leksdal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Bragstad, Ole Jørgen Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Breding, John-Olav Klubb Henning Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Brobakken, Geir Andreas Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Brørs, Nina Iren Lie Klubb Beitstad IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Brørs, Morten Klubb Beitstad IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Dretvik, Theo Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Evenhus, Gaute Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Fallan, Erik Aune Klubb Skogn IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Farbu, Andreas Klubb Leksvik IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Farbu, Joakim Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Fiskvik, Ketil Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Fjerstad, Annvor Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Fredriksen, Hermann Skogan Klubb Skjelstadmark IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Gudding, Mari Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Gudding, John Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Haabeth, Morten Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Hals, Trygve Andreas Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Hansen, Alexander Rustberggard Klubb Skjelstadmark IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Haugan, Ragnhild Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Haugen, Marit Klubb Beitstad IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Haugnes, Bård Klubb Frol IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Hegstad, Kjell Georg Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Helland, Bjørg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Hjulstad, Lars Erik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Iversen, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Jermstad, Jan Petter Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Johnsborg, Marius Klubb Leksdal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Karlsen, Roger Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Kleppa, Sven Klubb Beitstad IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Kolstad, Audun Leo Klubb Henning Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Kvalvik, Steinar Jøran Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lerfall, Jørgen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lillefjell, Frode Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Lægran, Marit Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Malmo, Erlend Klubb Grong IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Melhus, Svein Anders Klubb Henning Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Mjømen, Håkon Østbye Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Mollan, Kjetil Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Mortensen, Marius Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Mossige, Kennet Klubb IL Varden Meråker Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Overland, Håvard Klubb Snåsa IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Pedersen, Paul Harald Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rannem, Sivert Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rannem, Arne Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Ressem, Kåre Robert Klubb Frol IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Riseth, Roar Klubb Snåsa IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rotmo, Eirik Leander Klubb Leksdal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rygg, Pål Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Røflo, Johanne Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rønning, Terje Klubb Skogn IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rønning, Oddvar Klubb Lånke IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Rønning, Jon Harald Klubb IL Aasguten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sagland, Sverre Klubb Henning Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Schiefloe, Marius Møller Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sivertsen, Heidi Klubb Leirådal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sivertsen, Sture Klubb Leirådal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Skei, Guri Pedersen Klubb Beitstad IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Skistad, Jan Ove Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Skistad, Margrete Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Skjerve, Kenneth Klubb Markabygda IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Skrattalsrud, Terje Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Stornes, Kristin Klubb Leksdal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Svendgård, Ståle Klubb Markabygda IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Svendgård-Roe, Geir Klubb Skogn IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sørholt, Rune Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sørholt, Marte Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sørholt, Einar Birger Klubb Vinne Skilag Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Sørlie, Hanne Klubb Skogn IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Trebostad, Margrete Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Tronstad, Stig Klubb Snåsa IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Tyldum, Kjell Bjørnar Klubb Snåsa IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Valgeirsson, Håkon Bragi Klubb Leksdal IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Valstad, Dagfinn Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Veske, Ole Martin Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Vold, Marius Klubb Overhalla IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Wallervand, Tanja Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Wallervand, Morten Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Østby, Edvart Klubb Spillum IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Østerås, Salamon Andreas Klubb Grong IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet
Navn Øvereng, Karle Anders Klubb Mosjøen IL Klasse Klubbleder-Trener-Foresatt Øvelse annet

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haraldsen, Elias Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Magnus Riseth Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Schiefloe, Marius Møller Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skrattalsrud, Espen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo-Tronstad, Odin Elias Klubb Snåsa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jermstad, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Falmår, Kristian Oleander Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Riseth, Albert Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tyldum, Jonas Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB