Hopp til innhold

Verdals-rulla (R)

Verdalsklubbene Leirådal, Stiklestad, Leksdal og Vinne skilag ønsker velkommen til rulleskirenn i Blommen skisenter.Klasseinndelinger/ distanse. Intervallstart 30 sek. 8-10 år ca 700 m -11-12 år ca 1,5 km - 13-14 år ca 2,5 km - 15-16 år ca 4,5 km - Junior + senior damer 7,5 km - Junior + senior herrer 10 km Det blir låneski fra klassene 13 år og opp. Skiene deles ut ved start og tas inn igjen ved målgang. Oppvarming på egne ski."

  • Når: 06.09.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Blommen Skisenter
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.09.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 06.09.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 06.09.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandhaugen, Anton Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flyum, Tobias Klubb Stiklestad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkke, Hågen Østraat Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Ulrik Klubb Stiklestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høydal, Noa Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydal, Oda Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravlo-Morland, Oliva Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvernmo, Ingeborg Klubb Leirådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haltbrekken, Rakel Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Kvinne senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04