Hopp til innhold

Ogndalsrennet - KM 13-16 år - NTE-cup 13-16 år NB! Endret til friteknikk

NB! ENDRING AV STILART - FRITEKNIKK. Rennet flyttes til Steinkjer Skistadion. Ogndal IL inviterer til KM 13-16 år og kretsrenn 11-12 år på Våla skistadion. Rennet gjennomføres med 1 kohort (200 personer bestående av utøvere/trenere/foreldre). Løpere fra klubber i NT-skikrets prioriteres. Påmelding av løpere og støtteapp. gjøres via Min idrett. Arrangøren vil prioritere utøvere hvis totalantallet overstiger 200 personer. Påmeldingsfrist 3. mars. Oppfordrer til samkjøring innad i klubbene, slik at vi kan redusere antall foreldre, foresatte og ledere, og heller gi flest mulig utøvere anledning til å delta på arrangementet.

  • Når: 06.03.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Steinkjer skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Foreldre foresatt og ledere - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Anita Klubb Spillum IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Aksnes, Bjørnar Klubb Helgådal IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Aunvik, Marius Engvik Klubb Lånke IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Bardal, Kai-Rune Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Berg, Torkil Klubb Leksvik IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Bjugan, Lars Håkon Klubb Leksdal IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Bollerud, Roger Klubb IL Aasguten Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Bragstad, Ole Jørgen Klubb Inderøy IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Brobakken, Geir Andreas Klubb Spillum IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Devik, Olof Michael Klubb Spillum IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Dretvik, Theo Klubb Inderøy IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Evenhus, Gaute Klubb IL Aasguten Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Fallan, Erik Aune Klubb Skogn IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Farbu, Andreas Klubb Leksvik IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Farbu, Joakim Klubb Inderøy IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Fjerstad, Annvor Klubb Inderøy IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Fredriksen, Hermann Skogan Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Gudding, Mari Klubb Vinne Skilag Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Gudding, John Klubb Vinne Skilag Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Haabeth, Morten Klubb IL Aasguten Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Hamnes, Monica Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Hegstad, Kjell Georg Klubb IL Aasguten Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Helland, Bjørg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Hjulstad, Lars Erik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Hognes, Liv Trongmo Klubb Rygg IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Høiås-Fossen, Camilla Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Iversen, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Jørstad, Tore Klubb Inderøy IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Karlsen, Roger Klubb Vinne Skilag Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Kjesbu, Håvard Klubb Lånke IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Kvalvik, Steinar Jøran Klubb Inderøy IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Langlid, Bjørnar Klubb IL Aasguten Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Langøygard, Jo Klubb Frol IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Langøygard, Live Marie Klubb Frol IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Langøygard, Marianne Klubb Frol IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Leithe, Hermann Klubb Frol IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Lerfall, Jørgen Klubb Lånke IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Lillefjell, Frode Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Lund, Espen Klubb Lånke IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Mjømen, Håkon Østbye Klubb Inderøy IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Modell, Sigrun Klubb Kvam IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Mollan, Kjetil Klubb Inderøy IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Mælen, Lars Klubb Spillum IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Nordberg, Kjersti Klubb Vinne Skilag Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Pigott, Leon Klubb Beitstad IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Ramdal, Aud Dagmar Klubb Leksvik IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Rannem, Sivert Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Rannem, Arne Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Reinås, Bjørn Åge Klubb Frol IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Reitan, Anne Grete Klubb IL Aasguten Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Rosling, Hans Erik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Rotmo, Eirik Leander Klubb Leksdal IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Rygg, Pål Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Rønning, Oddvar Klubb Lånke IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Rønning, Jon Harald Klubb IL Aasguten Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Saugestad, Espen Halvorsen Klubb Beitstad IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Sesseng, Jon-Arild Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Sivertsen, Stian Klubb Frol IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Sivertsen, Ståle Klubb Frol IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Skistad, Jan Ove Klubb Overhalla IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Skjerve, Kenneth Klubb Markabygda IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Steffenrem, Arne Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Sunde, Erik Alstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Svendgård-Roe, Geir Klubb Skogn IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Sørholt, Rune Klubb Vinne Skilag Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Sørholt, Marte Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Sørlie, Hanne Klubb Skogn IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Valstad, Dagfinn Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Vatne, Kjetil Klubb Leksdal IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Veske, Ole Martin Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Wallervand, Morten Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Westum, Arne Klubb Spillum IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet
Navn Øyesvold, Therese Klubb Overhalla IL Klasse Foreldre foresatt og ledere Øvelse annet

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Kasper Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bollerud, Luca Klubb IL Aasguten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Peder Røyseng Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pigott, Elias Sæther Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alstad, Jonas Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langlid, Karl Petter Modell Klubb Kvam IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langøygard, Selma Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Ragne Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Andrea Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busse, Ingeborg Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hognes, Sigrid Trongmo Klubb Rygg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mortensen, Leah Skorstad Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
NIF-EPI02, 02