Hopp til innhold

Aasgutenrennet - KM 13-16 år - Finale NTE-Cup 13-16 år obs klassisk

Oppdatering: 20/3 kl 1800: Mildværet har redustert snømengden med det er nok snø til at vi får arrangert skirennet. Aasguten i samarbeid med kretsen stiller med smøretelt hvor alle utøvere kan få smurt skiene sine kostnadsfritt. Slik forholdene er nå så det mest sannsynlig at det må legges en universalklister i bunn og evt tørrvoks på toppen avhengig om hvor mye snø det vil komme på dagtid. Det vil være teknisk sone med diagonalgang på rennet

  • Når: 21.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Åsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Foresatt Kohort 1 8-12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Line Schulze Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Barli, John Sverre Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bartnes, Martin Hanem Klubb Ogndal IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Torkil Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Morten Stefan Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Mette Rian Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnå, Tor Arne Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bollerud, Roger Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brænne, Ann Marit Ledal Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Estil, Grete Irene Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evenhus, Andreas Klubb Lånke IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farbu, Marit Jørstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finstad, Arnstein Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjerstad, Annvor Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gederaas, Ann Elise Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gederaas, Torunn Beathe Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hasselvold, Lars Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugskott - Bjugan, Anne Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husvang, Tom Kristian Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høiås-Fossen, Camilla Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Tore Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjesbu, Håvard Klubb Lånke IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knipenberg, Jahn Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Tina Klubb Frol IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lerfall, Jørgen Klubb Lånke IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Espen Klubb Lånke IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjømen, Håkon Østbye Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moan, Kristoffer Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Rune Klubb Lånke IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mossige, Kennet Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Munkeby, Morten Klubb Frol IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Munkeby, Trine Klubb Frol IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nastad, Ivar Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesgård, Christian Klubb Skogn IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaune, Øyvind Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordberg, Kjell Arve Klubb Røra IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordberg, Kjersti Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Anne Grete Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Oddvar Klubb Lånke IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saugestad, Espen Halvorsen Klubb Beitstad IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Laila Indal Klubb Frol IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Stian Klubb Frol IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Ståle Klubb Frol IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skistad, Jan Ove Klubb Overhalla IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skistad, Margrete Klubb Overhalla IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjeset, Kine Sofie Sandstad Klubb Frol IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Geir Klubb Skogn IL Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangstad, Trude Stene Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valstad, Dagfinn Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatt Kohort 1 8-12 år Øvelse 1 km klassisk

Foresatt Kohort 2 13 år-junior - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Anita Klubb Spillum IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Aavik, Elisabeth Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Aksnes, Bjørnar Klubb Helgådal IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Almåsbak, Eirik Inge Klubb Grue IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Aunvik, Marius Engvik Klubb Lånke IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Torkil Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjugan, Håkon Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Bragstad, Ole Jørgen Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Brørs, Arnt Egil Klubb Beitstad IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Brørs, Morten Klubb Beitstad IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Buland, Alf Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Estil, Bente Klubb Lierne IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Estil, Frode Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Fallan, Erik Aune Klubb Skogn IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Farbu, Andreas Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Farbu, Joakim Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossen, Thomas Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Green, Anne-Gunn Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Gudding, Mari Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Gudding, John Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Benjamin Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Hamnes, Monica Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Alexander Rustberggard Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegdahl, Per Halvar Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegstad, Kjell Georg Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Helland, Bjørg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Iversen, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Roger Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjesbu, Håvard Klubb Lånke IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Sven Klubb Beitstad IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Kråkenes, Tony Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvalvik, Håvard Klubb Spillum IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Jann Olav Klubb Spillum IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Langlid, Bjørnar Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Lerfall, Jørgen Klubb Lånke IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillefjell, Frode Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Espen Klubb Lånke IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvås, Line Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Melhus, Mari Ann Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Nastad, Ivar Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Opdal, Renate Klubb Overhalla IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen, Siv Merete Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Rannem, Sivert Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Rannem, Arne Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Rolitrø, Morten Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Rosling, Hans Erik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Rotmo, Eirik Leander Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Oddvar Klubb Lånke IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Sesseng, Jon-Arild Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Heidi Klubb Leirådal IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Sture Klubb Leirådal IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Skistad, Jan Ove Klubb Overhalla IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Skistad, Margrete Klubb Overhalla IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Solvåg, Odd-Robert Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Stavrum, Paal Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendgård, Ståle Klubb Markabygda IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Geir Klubb Skogn IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørholt, Rune Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørholt, Marte Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørholt, Einar Birger Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Tausvik, Eddi Klubb Skogn IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Valgeirsson, Håkon Bragi Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Kjetil Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Stig Atle Klubb Spillum IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Østerås, Jan Fredrik Wallberg Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Østerås, Salamon Andreas Klubb Grong IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyesvold, Therese Klubb Overhalla IL Klasse Foresatt Kohort 2 13 år-junior Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjeset, Aksel Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vedul, Johannes Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollerud, Luca Klubb IL Aasguten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Munkeby, Sivert Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Munkvold, Markus Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanssen, William Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støp, Nikolai Hakonsen Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rolitrø, Johannes Svanem Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Buland, Markus Kristoffer Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Jonas Klubb IL Aasguten Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Odin Johannes Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evenhus, Isak Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ivarsønn, Ask Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knipenberg, Johan Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer-Ekle, Sverre Klubb IL Aasguten Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Mikal Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knipenberg, Ludvik Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnå, Ane Størseth Klubb IL Varden Meråker Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herfindal, Kaisa Velle Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovdal, Oda Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kveen, Kristine Klubb IL Varden Meråker Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesgård, Edna Langås Klubb Skogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaune, Runa Husby Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ukkelberg, Kristina Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brænne, Amalie Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finsmyr, Rebekka Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gederaas, Selma Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opdal, Mari Solberg Klubb Markabygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Ragne Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Andrea Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammer, Ingrid Sofie Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamre, Mia Nicoline Steig Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tausvik, Nora Klubb Skogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moan, Anna Oline Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollerud, Mille Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brænne, Malin Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gederaas, Tiril Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husvang, Mali Karin Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vedul, Andrea Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahoniemi, Rasmus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB