Hopp til innhold

Meråkerrennet - AVLYST!

Kommuneoverlegen i Stjørdal, Meråker, Selbu og Tydal har anbefalt arrangøren IL Varden Meråker om å ikke arrangere rennet pga hensyn til risikoen for økt smitte i Meråker kommune. Arrangøren tar anbefalingen til etterretning. IL Varden Meråker ser på muligheten for å arrangere rennet senere i sesongen.

  • Når: 05.12.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Meråker
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.12.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.12.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.12.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 05.12.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 05.12.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 05.12.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 05.12.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 05.12.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 05.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 05.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 05.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 05.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2020 Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe junior-senior Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkke, Hågen Østraat Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård-Roe, Ragne Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tausvik, Nora Klubb Skogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solum, Oscar Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hedegart, Einar Klubb Inderøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Riseth, Albert Klubb Snåsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Kristian Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Schjølberg, Anders Klubb Vågå IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Olav Grunde Klubb Byåsen IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Dahl, Terje Klubb Byåsen IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Evenhus, Gaute Klubb IL Aasguten Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Fallan, Erik Aune Klubb Skogn IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Fossum, Ronny Klubb Byåsen IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Gudding, Mari Klubb Vinne Skilag Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Johnsborg, Marius Klubb Leksdal IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Kulsetås, Jon Ove Klubb Strindheim IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Mæhlumsveen, Torbjørn Klubb Byåsen IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Rønning, Jon Harald Klubb IL Aasguten Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Skjerve, Kenneth Klubb Markabygda IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Sundal, Frode Klubb Byåsen IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Sæter, Åne Klubb Byåsen IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Sørholt, Rune Klubb Vinne Skilag Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet
Navn Viken, Birgit Snustad Klubb Byåsen IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe 8-16 år Øvelse annet

Støtteapp.-Klubbledere gruppe junior-senior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe junior-senior Øvelse annet
Navn Grøndalen, Torkjel Kleppo Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe junior-senior Øvelse annet
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe junior-senior Øvelse annet
Navn Kjelstad, Dag Idar Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe junior-senior Øvelse annet
Navn Kulsetås, Jon Ove Klubb Strindheim IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe junior-senior Øvelse annet
Navn Malmo, Erlend Klubb Grong IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe junior-senior Øvelse annet
Navn Rannem, Sivert Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe junior-senior Øvelse annet
Navn Riseth, Roar Klubb Snåsa IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe junior-senior Øvelse annet
Navn Rønning, Terje Klubb Skogn IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe junior-senior Øvelse annet
Navn Schjølberg, Geir Klubb Tynset IF Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe junior-senior Øvelse annet
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe junior-senior Øvelse annet
Navn Veske, Øystein Klubb Skogn IL Klasse Støtteapp.-Klubbledere gruppe junior-senior Øvelse annet
NIF-EPI01, 01
fnugg