Hopp til innhold

NA teamstafett Overhalla

Teamstafett NA karusell

  • Når: 16.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Overhalla
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 130
Start 16.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 170
Start 16.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 150
Start 16.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsmo-Trondsen, Nils Klubb Snåsa IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brevik, Isak Linmo Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Duun Solum, Håkon Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Guddingsmo, Ola Lodmund Grande Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Leah Guin Klubb Snåsa IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Lukas Olsen Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solhaug, Henrik Indermo Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri

G 11 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekkvassmo, Mathias Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rogstad, Sverre Berntsen Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thongwiset, Vio Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri

G 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsmo-Trondsen, Ola Klubb Snåsa IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Freland-Linmo, Imre Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmberg, Olve Klubb Snåsa IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Larssen, Erik Klubb Snåsa IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Fredrik Guin Klubb Snåsa IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hamnes, Andreas Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Are Estil Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guddingsmo, Sigrid Sofie Grande Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schwartz, Malin Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri

J 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Nila Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Okstad, Lea Teodora Klubb Lierne IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Andrea Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjersås Larsen, Isa Klubb Lierne IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mortensen, Leah Skorstad Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri

M 19/20 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Espen Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lona, Tom Klubb Overhalla IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sævik, Joakim Selnes Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tødås, Mariann Klubb Overhalla IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI01, 01