Hopp til innhold

Sparebank 1 SMN Teamsprint

Tomannstafett på Henningvola. Gutter og Jenter fra 11 år Starttider: kl 11.00 jenter 11/12 og 13/14 som går 3 runder hver på ca 500m kl 11.30 gutter 11/12 som går 3 runder hver på ca 500 m kl 12.00 gutter 13/14 som går 3 runder hver på ca 500 m kl 12.30 gutter 15/16 som går 3 runder hver på ca 900m kl 13.00 jenter 15/16 og sen.damer går 3 runder hver på ca 900m kl 13.30 jun.og sen.herrer går 4 runder hver på ca 1300m

  • Når: 08.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Henningvola
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 340 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 340 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Alstad, Jonas Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hegge, Noah Eriksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Musum, Marius Klubb Leksdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røkke, Hågen Østraat Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hallem, Petter Klubb Leksdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjaastad, Niklas Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ukkelberg, Fredrik Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barzyk, Vanessa Tamara Klubb Ogndal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kløvjan, Aurora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langnes, Malin Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Hege Klubb Skogn IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilsen, Henriette Kaldahl Klubb Beitstad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Helgådal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Markabygda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendgård, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melhus, Mari Ann Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hedegart, Einar Klubb Inderøy IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kolstad, Jonas Austmo Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rannem, Bård Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI02, 02
André Marton Pedersen