Hopp til innhold

Spillumsrennet 2020 - FLYTTET til Trones

Rennet arrangeres på Trones. I tillegg vil det være åpen klasse

  • Når: 19.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Trones
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 19.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150
Start 19.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170
Start 19.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 19.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Isak Linmo Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Lukas Olsen Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogstad, Sverre Berntsen Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Ask Viljar Klubb Snåsa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fiskum, Birk Klubb Harran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heglum, Jakob Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Birk Klubb Terråk IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vold, Ola Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhaug, Mathias Klubb Grane IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Birk Magnus Klubb Snåsa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekkvassmo, Mathias Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rosenvinge, Ingrid Reppen Klubb Kolvereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Ada Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekkvassmo, Signe Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Nila Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Embla Kristine Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brobakken, Andrea Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliasdottir, Klara Lovisa Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torgersen, Marthe Hønborg Klubb Vestringen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelde, Amalie Mediaas Klubb Snåsa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Alva Marie Olsen Klubb Spillum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskum, Agnes Klubb Harran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tødås, Elias Stokke Klubb Overhalla IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekkvassmo, Stian Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flaat, Magnus Salamon Klubb Snåsa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Jan Morten Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
André Marton Pedersen