Hopp til innhold

Teamstafett Overhalla - FLYTTET til Spillum skistadion

NA-Karusell. Teamstafett

  • Når: 16.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skage
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Ask Viljar Klubb Snåsa IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Devik, Alfred Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mælen, Jakob Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pijl, Annelie Tamar Klubb Snåsa IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solhaug, Henrik Indermo Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæther-Danielsen, Mattis Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri

G 11 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aassve-Rohde, Mattias Klubb Snåsa IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Belbo, Embla Kristine Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjeldsen, Alfred Brødbæk Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Larssen, Erik Klubb Snåsa IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Fredrik Guin Klubb Snåsa IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri

G 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Niklas Rørmark Klubb Sømna IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmberg, Olve Klubb Snåsa IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lande, Mina Asen Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pijl, Steven Joran Klubb Snåsa IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reinfjord, Amund Nikolai Klubb Sømna IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Røyrvik IF Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri

G 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossan, Brage Henrik Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjeldsen, Elias Brødbæk Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østerås, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri

G 8 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Benjamin Klubb Grong IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Landsem, Aksel Andreas Vaag Klubb Snåsa IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moum, Mina Birgitte Onsaker Klubb Snåsa IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri

J 10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guddingsmo, Sigrid Sofie Grande Klubb Grong IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melgård, Signe Klubb Kolvereid IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rosenvinge, Ingrid Reppen Klubb Kolvereid IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri

J 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo, Tina Bergslid Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holien, Tuva Sofie Eliassen Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri

J 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 8 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finstad, Helene Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri

J 9 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larssen, Tiril Klubb Snåsa IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Leah Guin Klubb Snåsa IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melgård, Ragnhild Wendelbo Klubb Kolvereid IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reppen, Annie Klubb Kolvereid IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tødås, Elias Stokke Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Jan Ove Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lien, Lars Børre Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Trebostad, Margrete Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Westum, Arne Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04