Hopp til innhold

Blommenrennet

Sprintdistanse. Friteknikk

  • Når: 14.02.2019
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Blommen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 14.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 14.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 14.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 14.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 14.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 14.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 14.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 14.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Johannes Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Aunan, Andreas Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallem, Petter Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Henrik Jr Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Sparbu IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Aslak Klubb Helgådal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Langnes, Tobias Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Håkon Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rotmo, Ida-Marie Klubb Helgådal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallem, Ida Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vestheim, Julie Marlén Klubb Frol IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Ingrid-Sofie Klubb Helgådal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix