Hopp til innhold

Inderøyrennet

Vanlig lagsprint, Tomanns stafett. Pga snøsituasjonen blir det ikke teamsprint i Skicrossløypa. Klubbvis påmelding, e-post; annvor.fjerstad@inderoy.kommune.no

  • Når: 13.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Inderøy skipark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200
Start 13.01.2019 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200
Start 13.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200

Påmeldte deltagere

G 10 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bardal, Kasper Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bardal, Konrad Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bragstad, Ludvik Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Fossan, Sverre Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Guin, Tord Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haugseth, Albert Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haukø, Elias Grande Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Holtan, Ludvik Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Høydal, Oda Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lona-Tødås, Sondre Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lorås, Maria Kristine Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Myrabakk, Marcus Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Olsen, Eskil Neverås Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Overvik, Håkon Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Pedersen, Ulrik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sagen, Oskar Lundås Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Selven, Eirik Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skjellegrind, Konrad Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Susegg, Aksel Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Toresen, Håkon Venås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ukkelberg, Kristina Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett

G 12 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Aunan, Andreas Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Aurstad, Magnus Elnan Klubb Henning IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Berg, Thomas Kolset Klubb Henning IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Boneng, Markus Blengsli Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Dahl, Jonathan Kopreitan Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hallem, Petter Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hammer, Iver Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haugen, Ulrik Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hegge, Noah Eriksen Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Heimro-Sunde, Cornelius Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Høydal, Noa Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Julnes, Snorre Sverkmo Klubb Namdalseid IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Langlid, Karl Petter Modell Klubb Følling IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lona-Tødås, Håkon Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Modell, Ole Johan Hatling Klubb Følling IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Myrabakk, Anders Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Nordtvedt, Leopold Berg Klubb Namdalseid IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Olsen, Erlend Neverås Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Opgård, Henrik Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Orahaug, Tobias Myhre Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Palmelind, Andreas Borstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rennan, Emma Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rolitrø, Johannes Svanem Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Storli-Neverås, Johannes Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Storli-Neverås, Daniel Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Toresen, Petter Venås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett

G 14 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Andreas Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Fossan, Brage Henrik Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hummel, Ludvik Mikael Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Langnes, Tobias Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ljung, Gorm Hetland Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Oshaug, Linus Aleksander Klubb Ogndal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rotmo, Aslak Klubb Helgådal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Røli, Kristoffer Mo Klubb IL Hållingen Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Røliaunet, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sjonbotn, Theo Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ukkelberg, Fredrik Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Vennes, Are Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett

G 16 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøthan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ljung, Ulvar Hetland Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett

J 10 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Marte Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bardal, Anna Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Brørs, Andrine Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Finsmyr, Rebekka Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Fjeldvær, Angelica Charlotte Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gystad, Lotte Vanebo Klubb Namdalseid IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hegge, Lilli Marie Eriksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Olsen, Emma Løkken Klubb Leksvik IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ravlo-Morland, Oliva Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ravlo-Morland, Magritt Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sand, Julie Solberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sjonbotn, Ada Klubb Leksvik IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sjonbotn, Vilde Klubb Leksvik IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett

J 12 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Hege Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Arntsen, Tuva Hofstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Dragland, Ida Kvam Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Floberghagen, Tonje Larsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Fossan, Sigrid Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gystad, Runa Vanebo Klubb Namdalseid IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hallem, Ida Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haugseth, Malene Cecilia Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hognes, Sigrid Trongmo Klubb Rygg IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Langnes, Malin Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Solum, Vanja Modell Klubb Namdalseid IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett

J 14 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Dahl, Sofia Kopreitan Klubb Leksvik IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Guin, Blomma Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gystad, Ane Vanebo Klubb Namdalseid IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Holtan, Rakel Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kjerkol, Therese Håpnes Klubb Kvam IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Klepp, Ingrid Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Olsen, Jasmine Loveleen Homecillo Klubb Namdalseid IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Overvik, Ane Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rotmo, Ingrid-Sofie Klubb Helgådal IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett

J 16 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett

Kvinner junior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grevskott, Mari Andrea Kilskar Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Østby, Silje Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
NIF-EPI03, 03
Morten V. Eriksen