Hopp til innhold

Hållingenrennet

NA-Karusell

  • Når: 19.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Høylandet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskum, Birk Klubb Harran IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utstrand, Viljar Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brembu, Johan Kristian Klubb IL Hållingen Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haldorsen-Fiskum, Leon Klubb IL Hållingen Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmberg, Olve Klubb Snåsa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsen, Alfred Brødbæk Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vold, Ola Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Niklas Rørmark Klubb Sømna IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Johannes Arnesønn Klubb Harran IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lona-Tødås, Håkon Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvereng, Håkon Wibe Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holand-Romundstad, Simen Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsen, Elias Brødbæk Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Risvik, Andreas Solstad Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røli, Kristoffer Mo Klubb IL Hållingen Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skorstad, Sondre Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tødås, Heine Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvereng, Oliver Wibe Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furulund, Mats Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moa, Adrian Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekkvassmo, Mathias Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barlien, Ariel Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brevik, Isak Linmo Klubb Grong IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lona-Tødås, Sondre Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekkvassmo, Signe Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melgård, Signe Klubb Kolvereid IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Kristin Marie Klubb Kolvereid IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Foldereid IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjøglum, Ingrid Klubb IL Hållingen Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tyldum, Marie Klubb IL Hållingen Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brembu, Mathilde Klubb IL Hållingen Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brøndbo, Helene Klubb IL Hållingen Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosenvinge, Ingrid Reppen Klubb Kolvereid IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utstrand, Tiril Elise Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vold, Ada Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wendelbo, Ane Klubb Foldereid IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Ola Jo Klubb Harran IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Espen Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
Morten V. Eriksen