Hopp til innhold

Meråkerrennet

  • Når: 15.12.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selven, Eirik Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossen, Odin Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Iver Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lian, Odin Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Linus Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Sander Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eide, Marius Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Eivind Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kalland, Markus Aspnes Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Palmelind, Andreas Borstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buland, Markus Kristoffer Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gederaas, Embrik Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidem, Kevin Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossen, Trym Reidar Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Livik, Halvard Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæther, Sander Rystad Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Ola Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand-Grannes, Albert Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husby, Sofie Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Maria Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dullum, Ida Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammer, Ingrid Sofie Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husbyn, Emma Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsan, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Ronja Klubb IL Varden Meråker Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Hege Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoem, Linn Katharina Evjen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Størset, Rakel Lerfald Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestheim, Julie Marlén Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Kristine Elvebakk Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Buland, Live Kristine Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveen, Kristine Klubb IL Varden Meråker Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gederaas, Selma Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langøygard, Selma Klubb Frol IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendgård-Roe, Ragne Klubb Skogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lenningsvik, Julie Petrine Klubb Korgen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Kristin Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Værnes, Vegard Klubb Rennebu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsson, Jakob Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gislason, Egill Bjarni Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauan, Erlend Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensrud, Andreas Hårberg Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Møller, Marius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sortåsløkken, Henrik Alexander Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Godal, Amund Kleist Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Høiseth, Sivert Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Norland, Gaute Klubb Oppdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Joakim Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stjern, Vegard Fosli Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sunde, Brage Burø Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorsnes, Håvard Skistad Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
nif-epi04, 04