Hopp til innhold

Meråkerrennet

  • Når: 15.12.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selven, Eirik Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossen, Odin Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lian, Odin Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Linus Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Sander Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Marius Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Palmelind, Andreas Borstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buland, Markus Kristoffer Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidem, Kevin Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossen, Trym Reidar Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Livik, Halvard Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæther, Sander Rystad Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husby, Sofie Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dullum, Ida Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsan, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Ronja Klubb IL Varden Meråker Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Størset, Rakel Lerfald Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Størset, Rakel Lerfald Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Buland, Live Kristine Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kveen, Kristine Klubb IL Varden Meråker Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendgård-Roe, Ragne Klubb Skogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Kristin Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsson, Jakob Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensrud, Andreas Hårberg Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Høiseth, Sivert Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stjern, Vegard Fosli Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sunde, Brage Burø Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorsnes, Håvard Skistad Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix