Hopp til innhold

Li Rænnet - KM 13-16 år Finale NTE-Cup 13-16 år

KM 13-16 år. Finale NT-Cup 13-16 år. Kretsrenn alle klasser. Løypelenge M 17 år-senior 12,5 km

  • Når: 16.03.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Lierne
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Niklas Rørmark Klubb Sømna IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvseth, Noah Andreas Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Ulrik Rørmark Klubb Sømna IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Klepp, Ingrid Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvseth, Anton Mattias Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Smalås, Jan Olav Klubb Skorovas IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01