Hopp til innhold

Lille Arnljot Gelline

  • Når: 20.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vinne Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse 13 år og eldre jenter - 5 km Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse 13 år og eldre mix - 10 km Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse 13 år og eldre mix - 5 km Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse 15 år og eldre mix - 15 km Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

11 år og eldre jenter - 3 km - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Klepp, Ingrid Iversen Klubb Inderøy IL Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Overrein, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Rotmo, Ingrid-Sofie Klubb Helgådal IL Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Skjerve, Hanna Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Steffenrem, Sigrid Elisabeth Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km Øvelse 3 km fri felles

11 år og eldre mix - 3 km - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Heimro-Sunde, Cornelius Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Høydal, Noa Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Mollan, Fredrik Klubb Sparbu IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Møller, Gustav Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Overrein, Kristian Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Rotmo, Aslak Klubb Helgådal IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre mix - 3 km Øvelse 3 km fri felles

13 år og eldre jenter - 5 km - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse 13 år og eldre jenter - 5 km Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse 13 år og eldre jenter - 5 km Øvelse 5 km fri felles
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse 13 år og eldre jenter - 5 km Øvelse 5 km fri felles
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse 13 år og eldre jenter - 5 km Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolstad, Ane Therese Klubb Vinne Skilag Klasse 13 år og eldre jenter - 5 km Øvelse 5 km fri felles

13 år og eldre mix - 10 km - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse 13 år og eldre mix - 10 km Øvelse 10 km fri felles
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 13 år og eldre mix - 10 km Øvelse 10 km fri felles
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse 13 år og eldre mix - 10 km Øvelse 10 km fri felles

13 år og eldre mix - 5 km - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Andreas Klubb Vinne Skilag Klasse 13 år og eldre mix - 5 km Øvelse 5 km fri felles
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse 13 år og eldre mix - 5 km Øvelse 5 km fri felles
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse 13 år og eldre mix - 5 km Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 13 år og eldre mix - 5 km Øvelse 5 km fri felles
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse 13 år og eldre mix - 5 km Øvelse 5 km fri felles
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse 13 år og eldre mix - 5 km Øvelse 5 km fri felles
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 13 år og eldre mix - 5 km Øvelse 5 km fri felles

15 år og eldre mix - 15 km - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse 15 år og eldre mix - 15 km Øvelse 15 km fri felles

8 år og eldre 1 km individuell - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Folstad, Elin Stokke Klubb Ogndal IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Lene Beate Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Orahaug, Thomas Myhre Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Ulrik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Rotmo, Ida-Marie Klubb Helgådal IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Sagen, Oskar Lundås Klubb Inderøy IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Skogli, Erlend Øiahals Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Steffenrem, Iver Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Thingstad, Sindre Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 1 km individuell Øvelse 1 km fri

8 år og eldre 2 km individuell - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Aunan, Andreas Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Barzyk, Vanessa Tamara Klubb Ogndal IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Bjørken, Tuva Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Haugskott, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Høydal, Oda Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Mollan, Magnus Klubb Sparbu IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Munkvold, Markus Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Malte Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Orahaug, Tobias Myhre Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 2 km individuell Øvelse 2 km fri
nif-epi04, 04
Morten V. Eriksen