Hopp til innhold

Skallrennet, KM-junior-senior. Rennet flyttet til Inderøy skipark!

Rennet er flyttet til Inderøy skipark. Kretsrenn fra 11 år. Fristil. Enkeltstart for 11 og 12 år. Fellesstart for 13 år-senior. KM for junior og senior. NT-Cup 13-16 år

  • Når: 29.12.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Frolfjellet skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallem, Petter Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimro-Sunde, Cornelius Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mollan, Magnus Klubb Sparbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Musum, Marius Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skei, Andreas Ertsås Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Toresen, Petter Venås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Leo Klubb Ekne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Eivind Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høydal, Noa Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolitrø, Johannes Svanem Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Henrik Jr Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mollan, Fredrik Klubb Sparbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Møller, Gustav Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ramdal, Arne Hårberg Klubb Leksvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sjonbotn, Theo Klubb Leksvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fossan, Brage Henrik Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Langnes, Tobias Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nysæter, Sigve Havik Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Schiefloe, Marius Møller Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvseth, Noah Andreas Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jermstad, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugseth, Malene Cecilia Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langnes, Malin Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Karita Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Overland, Sofie Klubb Snåsa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerve, Hanna Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørken, Tuva Klubb Vinne Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Klepp, Ingrid Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vestheim, Julie Marlén Klubb Frol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Overland, Inga Klubb Snåsa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofstad, Kristina Klubb Skatval Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østby, Silje Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Maren Sofie Klubb Leksvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flak, Maria Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grevskott, Mari Andrea Kilskar Klubb Frol IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hermann, Guro Hennissen Klubb Stiklestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Moen, Kristin Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Røstad, Ingvild Klubb Stiklestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Kvinner senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Skjelstadås, Tonje Marie Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Riseth, Albert Klubb Snåsa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tyldum, Jonas Klubb Snåsa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Knut Dahlen Klubb Skatval Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hedegart, Einar Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hofstad, Brian Klubb Skatval Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Møller, Marius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daling, Odd Sande Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Halset, Andreas Striger Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Moseng, Ørjan Klubb Røros IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tangstad, Tobias Klubb Stiklestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Wekre, Erik Kjøsnes Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

Menn senior - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Bach, Ole-Marius Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Lorentsen, Eirik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
NIF-EPI01, 01