Hopp til innhold

Stjørdalssprinten

Sprint jenter/gutter fra 8-12 år - sprint 700 m Jenter/Gutter 13 og 14 år - sprint 1 000 m Jenter/gutter 15 år til senior - sprint 1 500 m

  • Når: 19.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Selbuskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 19.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 19.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 19.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 19.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bremseth, Kevin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Holm-Rodahl, Sverre Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lereggen, Simen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Didrik Fines Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myran, Ask Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skulbørstad, Petter Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Solli, Joakim Berg Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Evjen, Magnus Berg Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mollan, Magnus Klubb Sparbu IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Linus Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Opgård, Henrik Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Singh, Mehtab Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Veiseth, Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Veske, Markus Klubb Skogn IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Kristian Fredrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Furunes, Henrik Klubb Ekne IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kalland, Markus Aspnes Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nypan, Erik Uglem Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stokke, Sander Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tronvoll, Hampus Mack Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einvik, Filip Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Helland, Hermann Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lereggen, Jonas Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Sparbu IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Møller, Gustav Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Overvik, Adrian Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eidem, Kevin Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Romulslie, Brage Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lereggen, Oskar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Svinsås, Jens Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lereggen, Peder Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Markus Fines Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ulset, Jakob Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevold, Håkon Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bakkevold, Sondre Trelstad Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fleischer, Aleksander Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hamre, Chrisander Thomas Steig Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haugseth, Albert Klubb Malm IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Helland, Melvin Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sand-Grannes, Albert Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Sigrid Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Husby, Sofie Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lillefjell, Ella Susegg Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rian, Malin Klubb Lånke IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Ingri Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevold, Hedda Trelstad Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dullum, Ida Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Ingrid Sofie Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haugseth, Malene Cecilia Klubb Malm IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Korsan, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Hege Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Størset, Rakel Lerfald Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjøpsnes, Elise Ferner Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Stine Helgetun Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dullum, Ingrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Kristine Elvebakk Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Einvik, Emilie Nora Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Herfindal, Kaisa Velle Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kveen, Kristine Klubb IL Varden Meråker Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skumsvoll, Kornelia Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daling, Ingrid Klubb Skatval Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gissinger, Solveig Aune Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Malin Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nevermo, Maren Birgitte Nordfjæran Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård-Roe, Ragne Klubb Skogn IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Fredrik Lie Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hognestad, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sævik, Joakim Selnes Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Wuttudal, Kristian Marius Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03