Hopp til innhold

Leksdalsrennet - Flyttet til Inderøy

NTE-Cup II. NB! Rennet er flyttet til Inderøy skipark grunnet snøsituasjonen i Leksdal. Oppdatering fredag kveld: Avgjørelse vedr stilart er tatt. Løpet blir gjennomført i KLASSISK stilart.

  • Når: 12.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Inderøy skipark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 12.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Johannes Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overvik, Håkon Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimro-Sunde, Cornelius Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Musum, Marius Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toresen, Petter Venås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallem, Petter Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Ulrik Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Henrik Jr Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvseth, Noah Andreas Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toresen, Håkon Venås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Marte Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rotmo, Ida-Marie Klubb Helgådal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Foldereid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klepp, Ingrid Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Overvik, Ane Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Aurora Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rotmo, Ingrid-Sofie Klubb Helgådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finstad, Helene Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeldvær, Angelica Charlotte Klubb Leksdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kveen, Kristine Klubb IL Varden Meråker Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Musum, Maren Klubb Leksdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Emma Løkken Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ravlo-Morland, Magritt Klubb Leksdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsmyr, Rebekka Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ravlo-Morland, Oliva Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Salbubæk, Ina Mathilde Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Ragne Klubb Skogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wendelbo, Ane Klubb Foldereid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Maren Sofie Klubb Leksvik IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

Kvinner senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Ola Jo Klubb Harran IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Fredrik Lie Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundsvik, Stian Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix