Hopp til innhold

TA-sprint

TA-sprint med skicross i innledende runder og sprint i finalerunder. 8-12 år kjøres kun med sprintheat.

  • Når: 17.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Henningvola
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 17.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 17.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 17.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 17.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 17.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurstad, Sander Elnan Klubb Henning IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøren, Nikolai Storm Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Munkvold, Markus Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Østerås, Olaf Klubb Sparbu IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurstad, Magnus Elnan Klubb Henning IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hallem, Petter Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Andreas Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fossan, Brage Henrik Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Langnes, Tobias Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østerås, Aksel Klubb Sparbu IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jermstad, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøren, Alexander Storm Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Undersaker, Tuva Andrea Klubb Sparbu IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langnes, Malin Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Munkvold, June Aakervik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Morten V. Eriksen