Hopp til innhold

Konica Minolta NC Stjørdal

Konica Minolta NC Stjørdal

  • Når: 24.2 - 25.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Stjørdal
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse K NC A Øvelse K82 Startkontingent 130
Start 25.02.2018 Klasse K NC A Øvelse K82 Startkontingent 130
Start 24.02.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K82 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K82 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse M NC A Øvelse K82 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse M NC A Øvelse K82 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse M NC B Øvelse K82 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse M NC B Øvelse K82 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse M NC C Øvelse K82 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse M NC C Øvelse K82 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K82 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K82 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse M Veteran Øvelse K82 Startkontingent 130
Start 25.02.2018 Klasse M Veteran Øvelse K82 Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

K NC Elite - K82

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleven, Thea Sofie Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K82
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse K82
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K82
Navn Røstad, Emilie Serina Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K82

K NC Elite - K82

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleven, Thea Sofie Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K82
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse K82
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K82
Navn Røstad, Emilie Serina Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K82

M NC A - K82

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Eriksen, Espen Alexander Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Gaarder, Jens Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Hast, Marius Aas Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Nystad, Lemet Johanas Klubb Nordlys, IL Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Strømhaug, Peder Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K82

M NC A - K82

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Eriksen, Espen Alexander Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Gaarder, Jens Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Hast, Marius Aas Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Nystad, Lemet Johanas Klubb Nordlys, IL Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Strømhaug, Peder Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K82
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K82

M NC B - K82

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K82
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K82
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse K82

M NC B - K82

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K82
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K82
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse K82

M NC C - K82

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K82
Navn Haug, Tor Kristian Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M NC C Øvelse K82
Navn Laeskogen, Gaute Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC C Øvelse K82
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse K82

M NC C - K82

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K82
Navn Haug, Tor Kristian Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M NC C Øvelse K82
Navn Laeskogen, Gaute Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC C Øvelse K82
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse K82

M NC Elite - K82

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Braathen, Matias Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Bratlien, Jonas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Hafslund, Oscar Alexander Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Ladehaug, Anders Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Madsen, Jørgen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Nedrejord, Ole Mathis Klubb Nordlys, IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Solberg, Christian Røste Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Østvold, Benjamin Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82

M NC Elite - K82

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Braathen, Matias Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Bratlien, Jonas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Hafslund, Oscar Alexander Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Ladehaug, Anders Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Madsen, Jørgen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Nedrejord, Ole Mathis Klubb Nordlys, IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Solberg, Christian Røste Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K82
Navn Østvold, Benjamin Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K82
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan