Hopp til innhold

Konica Minolta NC Sprova Søndag

Konica Minolta NC Sprova 2-3 Februar

  • Når: 04.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Sprova
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse K NC A Øvelse K90 Startkontingent 130
Start 04.02.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M NC B Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M NC C Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M Veteran Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC Elite Øvelse K90

M NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90

M NC B - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laeskogen, Gaute Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse K90

M NC C - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse K90

M NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90

M Veteran - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bechmann, Anders Klubb Skogn IL Klasse M Veteran Øvelse K90
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge