Hopp til innhold

Kolvereidrennet

NA-Karusell

  • Når: 03.02.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Kolvereid
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Pål Anders Klubb Kolvereid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Niklas Rørmark Klubb Sømna IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahle, Andreas Lindvall Klubb Sømna IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøttheim, Heine Klubb Sømna IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lange, Eirik Klubb Sømna IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinfjord, Amund Nikolai Klubb Sømna IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundgren, Fredrik Leander Klubb Lierne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skeie, Nikolai Klubb Foldereid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinfjord, August Kleiven Klubb Sømna IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Risvik, Andreas Solstad Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tødås, Heine Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østerås, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furulund, Mats Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opdal, Brage Due Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tødås, Elias Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Ulrik Rørmark Klubb Sømna IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Kristin Marie Klubb Kolvereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjønsberg-Moe, Stine Marie Klubb Foldereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Foldereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo, Tina Bergslid Klubb Spillum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rosenvinge, Ingrid Reppen Klubb Kolvereid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wendelbo, Ane Klubb Foldereid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melgård, Signe Klubb Kolvereid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjønsberg-Moe, Tone Lise Klubb Foldereid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Lene Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wendelbo, Katherine Klubb Kolvereid IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjellsand, Truls Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reinfjord, Werner Klubb Sømna IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Reinfjord, Nils Andre Klubb Sømna IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smalås, Jan Olav Klubb Skorovas IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Snorre Veggan