Hopp til innhold

Skjelstadmarkstafetten

2-mannsstafett. k-f-k-f

  • Når: 11.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vårtun stadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G13-14 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G15-16år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J11-12år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J13-14 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J15-16 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 200
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G11-12 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einvik, Filip Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Fleischer, Kristian Fredrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hallan, John Petter Klubb Skatval Skilag Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Helland, Hermann Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Langlid, Johannes Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lillebo, Brage Klubb Skatval Skilag Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Myhr, Vebjørn Dahlen Klubb Skatval Skilag Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Overvik, Adrian Klubb Lånke IL Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Palmelind, Andreas Borstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skjerve, Iver Klubb Skatval Skilag Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Stenmo, John Albert Kjeldsand Klubb IL Varden Meråker Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Stokke, Sander Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Tronvoll, Hampus Mack Klubb Lånke IL Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Tynes, Edvard Skjøstad Klubb Lånke IL Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G11-12 år Øvelse Sprint stafett

G13-14 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lien, Ane Dombuhaug Klubb Lånke IL Klasse G13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Livik, Halvard Johannesen Klubb IL Varden Meråker Klasse G13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse G13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Vifstad, Petter Klubb Lånke IL Klasse G13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G13-14 år Øvelse Sprint stafett

G15-16år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hognes, Mads Moen Klubb Lånke IL Klasse G15-16år Øvelse Sprint stafett
Navn Hognes, Isak Moen Klubb Lånke IL Klasse G15-16år Øvelse Sprint stafett

G8-10 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønn, Martin Klubb Skatval Skilag Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Helland, Melvin Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Krøke, Karl Klubb Skatval Skilag Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lian, Odin Klubb IL Varden Meråker Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Mæhre, Einar Bakken Klubb Skatval Skilag Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skulbørstad, Petter Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Stenmo, Linus Klubb IL Varden Meråker Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Wangberg, Oskar Klubb Skatval Skilag Klasse G8-10 år Øvelse Sprint stafett

J 8-10 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dullum, Ida Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Fossum, Thea Emilie Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Husby, Sofie Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Moen, Ingvild Berg Klubb Lånke IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Reitan, Mie Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Reitan, Milla Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rian, Malin Klubb Lånke IL Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Stenmo, Bjørghild Kjeldsand Klubb IL Varden Meråker Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sætnan, Malica Linea Klubb IL Varden Meråker Klasse J 8-10 år Øvelse Sprint stafett

J11-12år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Idun Klubb Lånke IL Klasse J11-12år Øvelse Sprint stafett
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J11-12år Øvelse Sprint stafett
Navn Kjøpsnes, Elise Ferner Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J11-12år Øvelse Sprint stafett
Navn Reitan, Sara Emilie Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J11-12år Øvelse Sprint stafett
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J11-12år Øvelse Sprint stafett
Navn Skulbørstad, Ane Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J11-12år Øvelse Sprint stafett
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J11-12år Øvelse Sprint stafett
Navn Størset, Rakel Lerfald Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J11-12år Øvelse Sprint stafett

J13-14 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvebakk Dahlen, Kristine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kjesbu, Ida Klubb Lånke IL Klasse J13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kjøpsnes, Selma Ferner Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J13-14 år Øvelse Sprint stafett

Kvinner junior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Marte Elise Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Fløttum, Hanna Emilie Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett

Kvinner senior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hægstad, Monica Klubb Lånke IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett
Navn Lerfall, Siv Anita Klevberg Klubb Lånke IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett

Menn junior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett

Menn senior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybvad, John Gunnar Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Hallan, Jon Erik Klubb Skatval Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Kjesbu, Bård Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Kjesbu, Håvard Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Lerfall, Jørgen Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Moen, Trond Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Moen, Arild Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Moen, Rune Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Rønning, Oddvar Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Wangberg, Einar Klubb Skatval Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix