Hopp til innhold

Skatvalsrennet

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Klempen
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse K10 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse K20 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 10 år og y. Øvelse K6 Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse K20 Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse K20 Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse G 12 år og e. Øvelse K35 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse K20 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse K20 Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse K20 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse K10 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse K10 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse K10 Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse K20 Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse J 10 år og y. Øvelse K6 Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse K20 Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse K20 Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse J 12 år og e. Øvelse K35 Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse K20 Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse K20 Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse K20 Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse K10 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse K10 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse K10
Navn Klefsåsvold, Magnus Klubb Skatval Skilag Klasse G 10 år Øvelse K10
Navn Sprauten, Albert Klubb Sprova IL Klasse G 10 år Øvelse K10

G 10 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse K20
Navn Kozik, Aleksander Szymon Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse K20

G 12 år og e. - K35

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjorden, Alexander Ervik Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år og e. Øvelse K35
Navn Landrø, Peder Melgård Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år og e. Øvelse K35

G 13 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Sprova IL Klasse G 13 år Øvelse K20
Navn Sprauten, Albert Klubb Sprova IL Klasse G 13 år Øvelse K20
Navn Vassli, Jørgen Klubb Skatval Skilag Klasse G 13 år Øvelse K20

G 15 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Landrø, Peder Melgård Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse K20

G 8 år - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse K10

G 9 år - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Tage Klubb Skogn IL Klasse G 9 år Øvelse K10
Navn Svendsen, Trym Klubb Skogn IL Klasse G 9 år Øvelse K10

J 8 år - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse K10

J 9 år - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjorden, Malin Ervik Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse K10
nif-epi04, 04
Lars O. Berge