Hopp til innhold

Snåsastafetten 2018

Stafett Klassisk-Fri-Fri Premiering: Full premiering i klassen 16 år og yngre, 1.,2.,3. plass 17 år og eldre. Klasser: fra 8 år og oppover, NB! Klasse J/G 10 år er for alderen 8 -10 år.

  • Når: 18.02.2018
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Bjørgan Skianlegg - Grong sparebank Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0
Start 18.02.2018 Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0
Start 18.02.2018 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Henrik Klubb Sparbu IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjeitsund, Amund Elias Klubb Spillum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugerøy, Kasper Klubb Overhalla IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holtan, Rakel Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ivarsdatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oshaug, Linus Aleksander Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overrein, Kristian Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rye, Noah Klubb Spillum IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røliaunet, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjaastad, Niklas Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skei, Jon Peder Klubb Sparbu IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tødås, Håkon Lona Klubb Overhalla IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wågan, Ludvig Klubb Sparbu IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossan, Brage Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Vegard Karlstad Klubb Spillum IL Klasse G 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

G 15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse G 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjeitsund, Ådne Andreas Klubb Spillum IL Klasse G 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse G 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

G 8-10 år - Stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Landsem, Aksel Andreas Vaag Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett

G 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aassve-rohde, Mattias Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Belbo, Ask Viljar Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergsmo-Trondsen, Nils Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergsmo-Trondsen, Ola Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hermann, Erik Nikolai Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmberg, Olve Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landsem, Aksel Andreas Vaag Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Johan Nikolai Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Fredrik Guin Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Musum, Sondre Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagmo, Theodor Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selliås, Levi Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grongstad, Malin Klubb IL Hållingen Klasse J 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøglum, Ingrid Klubb IL Hållingen Klasse J 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tyldum, Marie Klubb IL Hållingen Klasse J 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

J 8-10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sara Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Belbo, Embla Kristine Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergsmo, Mathea Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ivarsdatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Leah Guin Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pijl, Annelie Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røsholt-Belbo, Anette Kristine Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saur, Hedda Marie Klevmo Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjaastad, Sofia Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wågan, Iris Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjeitsund, Ole Aleksander Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Tor Morten Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vannebo, Andreas Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge