Hopp til innhold

Børgefjellrennet - PURSUIT

NA-Karusell - PURSUIT. Rennet arrangeres med skibytte. Selv om enkelte klasser sier "klassisk", meld dere på i riktig årsklasse.

  • Når: 18.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0
Start 18.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0
Start 18.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0
Start 18.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0
Start 18.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0
Start 18.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0
Start 18.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjeldsen, Alfred Brødbæk Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Pursuit
Navn Nyborg, Simen Grongstad Klubb Trones IL Klasse G 10 år Øvelse Pursuit
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Pursuit

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Jonas Klubb Røyrvik IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeitsund, Amund Elias Klubb Vemundvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holand-Romundstad, Simen Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie, Thobias Grande Klubb Foldereid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundgren, Fredrik Leander Klubb Lierne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skeie, Nikolai Klubb Foldereid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensen, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjeldsen, Elias Brødbæk Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie, Emil Olav Klubb Salsbruket IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyvik, Per Simen Klubb Røyrvik IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Risvik, Andreas Solstad Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røtting, Odin Endre Klubb Foldereid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tødås, Heine Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østerås, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furulund, Mats Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moa, Adrian Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Oliver Øie Klubb IL Hållingen Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opdal, Brage Due Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Ola Jo Klubb Harran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furulund, Martin Klubb Overhalla IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjeitsund, Ådne Andreas Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tødås, Elias Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 8 år Øvelse Pursuit
Navn Skauvik, Martin Klubb Foldereid IL Klasse G 8 år Øvelse Pursuit

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Kristin Marie Klubb Kolvereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storheil, Thea Sofie Klubb Kolvereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Foldereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo, Tina Bergslid Klubb Spillum IL Klasse J 11 år Øvelse Pursuit
Navn Skauvik, Mia Linnea Klubb Foldereid IL Klasse J 11 år Øvelse Pursuit

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Telise Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grongstad, Malin Klubb IL Hållingen Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøglum, Ingrid Klubb IL Hållingen Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyvik, Linn Katrine Klubb Røyrvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tyldum, Marie Klubb IL Hållingen Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wendelbo, Ane Klubb Foldereid IL Klasse J 8 år Øvelse Pursuit

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Lene Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse Pursuit

Kvinner senior - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vannebo, Hild Sissel Krogstad Klubb Spillum IL Klasse Kvinner senior Øvelse Pursuit

M 17 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse Pursuit
Navn Jakobsen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse Pursuit

M 18 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse Pursuit
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse Pursuit

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smalås, Jan Olav Klubb Skorovas IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vannebo, Andreas Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix