Hopp til innhold

Tronersrennet

NA-Karusell

  • Når: 17.02.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Trones
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0
Start 17.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Alfred Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsen, Alfred Brødbæk Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyborg, Simen Grongstad Klubb Trones IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyldum, Viljar Klubb IL Hållingen Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhaug, Mathias Klubb Grane IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundgren, Fredrik Leander Klubb Lierne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjeldsen, Elias Brødbæk Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tødås, Heine Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østerås, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furulund, Mats Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moa, Adrian Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Ola Jo Klubb Harran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Oliver Øie Klubb IL Hållingen Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opdal, Brage Due Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gjeitsund, Ådne Andreas Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tødås, Elias Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lande, Mina Asen Klubb Spillum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo, Tina Bergslid Klubb Spillum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Lene Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vestermo-Reitan, Helga Klubb Leik, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestermo-reitan, Bjørn Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhaug, Ståle Klubb Grane IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Smalås, Jan Olav Klubb Skorovas IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
Snorre Veggan