Hopp til innhold

Steinkjer Skifestival NTE-Cup IV

Steinkjer Skifestival, Friteknikk. NTE-cup IV 13-16 år.

  • Når: 10.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Steinkjer Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 10.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aftret, Aksel Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aunan, Andreas Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Boneng, Markus Blengsli Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahlum, Matias Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Devik, Alfred Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fledsberg, Johan Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimro-Sunde, Cornelius Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Julnes, Snorre Sverkmo Klubb Namdalseid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langlid, Karl Petter Modell Klubb Kvam IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mollan, Magnus Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Musum, Marius Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrabakk, Anders Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Møller, Malte Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Orahaug, Tobias Myhre Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Toresen, Petter Venås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyldum, Simen Johannes Klubb Følling IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vennes, Birk Klubb Beitstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Veske, Markus Klubb Skogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurstad, Magnus Elnan Klubb Henning IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bragstad, Henrik Klubb Sparbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haraldsen, Anton Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Eivind Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Modell, Ole Johan Hatling Klubb Følling IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Petter Skatland Klubb Namdalseid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roel, Erlend Vesterdal Klubb Namdalseid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolitrø, Johannes Svanem Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Velvang, Nicolai Klubb Sparbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wågan, Ludvig Klubb Sparbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Ole Marcus Ninasønn Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aunli, Casper Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Austheim, Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Lukas Sæli Klubb Henning IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmstad, Michael Langlie Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hummel, Ludvik Mikael Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Gustav Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oshaug, Linus Aleksander Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Overrein, Kristian Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Overvik, Adrian Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramdal, Arne Hårberg Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rotmo, Aslak Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røliaunet, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaastad, Niklas Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossan, Brage Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundvik, Morten Gystad Klubb Namdalseid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vennes, Are Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haraldsen, Elias Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandberg, Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tessem, Geir Oliver Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Håkon Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvseth, Noah Andreas Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akseth Arnesen, Petter Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bardal, Kasper Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergin Holtan, Ludvik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnback, Jesper Olai Klubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Aslak Sæli Klubb Henning IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugseth, Albert Klubb Malm IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrabakk, Marcus Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Opdahl, Filip Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Orahaug, Thomas Myhre Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Risholt Hammer, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Susegg, Aksel Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Toresen, Håkon Venås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sindre Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasen, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aurstad, Sander Elnan Klubb Henning IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bragstad, Ludvik Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratbakken, Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haraldsen, Odin Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hognes, Magnus Trongmo Klubb Rygg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Overvik, Håkon Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ressem-Folden, Erik Elias Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjellegrind, Konrad Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Velvang, Mathias Tronstad Klubb Sparbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Håkon Eduardo Iversen Klubb Sparbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Vilde Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Barzyk, Vanessa Tamara Klubb Ogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnerås, Hannah Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gystad, Runa Vanebo Klubb Namdalseid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugseth, Malene Cecilia Klubb Malm IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lønnum, Silje Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opdahl, Thale Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Vanja Modell Klubb Namdalseid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wågan, Iris Klubb Sparbu IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Idun Klubb Lånke IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hognes, Sigrid Trongmo Klubb Rygg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ivarsdatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Karita Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benan, Tora Kvitvang Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørken, Tuva Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahlen, Laura Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Guin, Blomma Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gystad, Ane Vanebo Klubb Namdalseid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holtan, Rakel Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen-Klepp, Ingrid Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Modell Langlid, Ingrid Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Overrein, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Overvik, Ane Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestheim, Julie Marlén Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Mathea Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gystad, Lotte Vanebo Klubb Namdalseid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ivarsdatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjaastad, Sofia Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendgård-Roe, Ragne Klubb Skogn IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestheim, Amalie Klubb Frol IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestheim, Eline Klubb Frol IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Marte Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Arnesen, Nora Irene Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bardal, Anna Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Benjaminsen, Elvira Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen-Klepp, Kristine Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Rikke Hauge Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen-Zeiner, Marielle Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Karoline Spjøtvold Klubb Sparbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aal, Solveig Øksnes Klubb Rygg IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Frida Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mathilde Sofie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Murvold, Emma Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogan, Marit Ishol Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Ane Nielsen Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austheim, Thomas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Møller, Marius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thomassen, Tobias Nordbotn Klubb Henning Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolstad, Trond Andre Klubb Henning Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brissach, Daniel Estil Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brørs, Fredrik Lie Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Elvseth, Anton Mattias Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hjellsand, Truls Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Søndre Høland Idretts- og Ungdomslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, Kristian Fodstad Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sandnes, Erlend Faaravik Klubb Vinne Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sunde, Brage Burø Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sævik, Joakim Selens Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
nif-epi04, 04
Snorre Veggan