Hopp til innhold

Foldereidrennet

NA-Karusell, første renn i Namdalsmesterskapet

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Foldereid
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 21.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Åpen klasse Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Pål Anders Klubb Kolvereid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsen, Alfred Brødbæk Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøglum, Erlend Klubb IL Hållingen Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordstrand, Mikkel Vammen Klubb Kolvereid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyborg, Simen Grongstad Klubb Trones IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøan, Johannes Vikestad Klubb Terråk IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyldum, Viljar Klubb IL Hållingen Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Niklas Rørmark Klubb Sømna IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brøndbo, Markus Klubb IL Hållingen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinfjord, Amund Nikolai Klubb Sømna IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeitsund, Amund Elias Klubb Vemundvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand-Romundstad, Simen Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Thobias Grande Klubb Foldereid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundgren, Fredrik Leander Klubb Lierne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skeie, Nikolai Klubb Foldereid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensen, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsen, Elias Brødbæk Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinfjord, August Kleiven Klubb Sømna IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Risvik, Andreas Solstad Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røtting, Odin Endre Klubb Foldereid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skorstad, Sondre Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smevik, Lars Magnus Strand Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tødås, Heine Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerås, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moa, Adrian Klubb Overhalla IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Oliver Øie Klubb IL Hållingen Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Edvardsen, Arne Jostein Klubb Kolvereid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Elstad, Knut Erik Klubb IL Hållingen Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjeitsund, Ådne Andreas Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tødås, Elias Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Salomon Solum Klubb Overhalla IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røtting, Thorgrim Wærdahl Klubb Foldereid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skauvik, Martin Klubb Foldereid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Elias Sigve Shokoohinia Klubb Foldereid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gangstø VanTyul, Erik Klubb Terråk IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Birk Klubb Terråk IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grande Storheil, Thea Sofie Klubb Kolvereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klingen, Kristin Marie Klubb Kolvereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjønsberg Moe, Stine Marie Klubb Foldereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Foldereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo, Tina Bergslid Klubb Spillum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holien, Tuva Sofie Eliassen Klubb Spillum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skauvik, Mia Linnea Klubb Foldereid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Linnea Solum Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøglum, Ingrid Klubb IL Hållingen Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøan, Eline Vikestad Klubb Terråk IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Elise Solum Klubb Overhalla IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugerøy, Linnea Elise Klubb Foldereid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosenvinge, Ingrid Reppen Klubb Kolvereid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wendelbo, Ane Klubb Foldereid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Elise Nilsen Klubb Terråk IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugen, Thilde Lauritzen Klubb Foldereid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melgård, Signe Klubb Kolvereid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Tone Lise Skjønsberg Klubb Foldereid IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Lene Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farestveit, Rannveig Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hovd, Kathrine Gjørv Klubb Spillum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kjøglum, Berit Oddrun Skarland Klubb IL Hållingen Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Reppen, Annie Klubb Kolvereid IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Vestermo-Reitan, Helga Klubb Leik, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeitsund, Ole Aleksander Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Julian Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Reinfjord, Nils Andre Klubb Sømna IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rosenvinge, Jann Inge Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Åpen klasse - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Magnus Nilsen Klubb Terråk IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Andersson, Ulrik Rørmark Klubb Sømna IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Edvardsen, Geir Asle Klubb Kolvereid IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Eidem, Emilie Mari Klubb Foldereid IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Gangstø Van Tyul, Iver Klubb Terråk IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Grande Lie, Mie Klubb Foldereid IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Holien, Selma Klubb Spillum IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Lie, Eirin Grande Klubb Foldereid IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Myrvang, Eva Eide Klubb Terråk IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Myrvang, Anna Eide Klubb Terråk IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Nilsen, Even Klubb Terråk IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Nordstrand, Mattis Vammen Klubb Kolvereid IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Paulsen, Jørgen Wendelbo Klubb Kolvereid IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Reinfjord, Werner Klubb Sømna IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Rosenvinge, Marte Reppen Klubb Kolvereid IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Skauvik, Maren Klubb Foldereid IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Sæther, Jørund Frimann Shokoohinia Klubb Foldereid IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Sæther, Ava Ragnhild Shokoohinia Klubb Foldereid IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Wendelbo, Peder Christian Klubb Foldereid IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse Åpen klasse Øvelse Fri
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan