Hopp til innhold

NM junior- og Statoil NC 2018 Steinkjer, individuelt

I samarbeid med Norges Skiforbund har Steinkjer Skiklubb gleden av å invitere til NM langrenn for juniorer i 2018. Arrangementet vil finne sted 2.-4.mars på Steinkjer skistadion. Oppdatert informasjon om junior NM 2018 vil dere alltid finne på arrangementets hjemmeside. www.skiforbundet.no/steinkjer

  • Når: 2.3 - 03.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Steinkjer
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.02.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tipples, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tipples, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dalsplass, Petter Paulsen Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønbakken, Sigurd Ankarstrand Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, Ole Stornes Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Uttian, Torbjørn Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dalsplass, Petter Paulsen Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønbakken, Sigurd Ankarstrand Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Iversen, Ole Stornes Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Uttian, Torbjørn Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flata, Oskar Berntsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvrum, Matias Bjørnflaten Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Flata, Oskar Berntsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Øvrum, Matias Bjørnflaten Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix