Hopp til innhold

KM-stafett Inderøy

KM stafett 13 år- senior. Åpen stafett 8-10 år fri-fri-fri og 11-12 år klas-fri-fri

  • Når: 28.01.2018
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Petter Northug Stadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Jenter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 435 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 435 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Veteran kvinner Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 28.01.2018 Klasse Veteran menn Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 11 - 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Ole Marcus Ninasønn Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aunli, Casper Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aurstad, Magnus Elnan Klubb Henning IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakkan, Andreas Vangstad Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Thomas Kolset Klubb Henning IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnes, Gutte Andreas Klubb Kvam IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bragstad, Henrik Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Einvik, Filip Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fiskum, Ida Klubb Grong IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjerstad, Ola Daling Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gederaas, Embrik Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallem, Petter Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallem-Berg, Brage Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Lukas Sæli Klubb Henning IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Ulrik Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugnes, Eivind Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Hermann Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hofstad, Johannes Kolsum Klubb Skjelstadmark IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmstad, Michael Langlie Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hummel, Ludvik Mikael Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hvesser, Adam Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høydal, Noa Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Helgådal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langlid, Johannes Klubb IL Aasguten Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lereggen, Jonas Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Linmo, Marius Klubb Kvam IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Modell, Ole Johan Hatling Klubb Kvam IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mollan, Fredrik Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mork, Petter Skatland Klubb Namdalseid IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myran, Birk Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møller, Gustav Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nikolaisen, Nathaniel Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Sigurd Sorger Klubb Frol IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oshaug, Linus Aleksander Klubb Ogndal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overrein, Kristian Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overvik, Adrian Klubb IL Aasguten Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramdal, Arne Hårberg Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rotmo, Aslak Klubb Helgådal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røkke, Hågen Østraat Klubb Frol IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røliaunet, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schjølberg, August Gjevik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selseth, Jakob Hermann Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjonbotn, Theo Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skei, Jon Peder Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Viktor Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokke, Sander Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundvik, Morten Gystad Klubb Namdalseid IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sve, Lene Olise Klubb Grong IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Julian Christopher Klubb Namdalseid IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wågan, Ludvig Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 13 - 14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aunøien, Andreas Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bragstad, Matias Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fiskum, Sondre Klubb Grong IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Jonas Andre Klubb Skjelstadmark IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helgås, Jonas Smulan Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, August Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langnes, Tobias Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mittet, Kristian Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nervik, Tormod Fredly Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ottersland, Toralf Kjesbu Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schiefloe, Marius Møller Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skorstad, Sondre Klubb Grong IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stuberg-Bjugan, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vennes, Are Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østerås, Aksel Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 15 - 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Henrik Johannes Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjugan, Håkon Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gauteplass, Torstein Hollås Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jermstad, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvernrød, Snorre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lereggen, Oskar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Haakon Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Thomas Aspås Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerve, Martin Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solum, Yngve Kang Hallem Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svinsås, Jens Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 8 - 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sindre Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bardal, Anna Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benjaminsen, Elvira Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bragstad, Ludvik Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bragstad, Markus Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bremseth, Kevin Klubb Skjelstadmark IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahlum, Matias Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalsaunet, Kevin Klubb Kvam IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalsaunet, Isak Klubb Kvam IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjerstad, Jakob Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjerstad, Albert Daling Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fledsberg, Johan Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Freland-Linmo, Imre Klubb Grong IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøtan, Johan Moen Klubb Kvam IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Iver Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haraldsen, Odin Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Melvin Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Julnes, Snorre Sverkmo Klubb Namdalseid IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Julnes, Sigurd Klubb Helgådal IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kaldal, Simon Klubb Namdalseid IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjerkol, Eivind Håpnes Klubb Kvam IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langlid, Karl Petter Modell Klubb Kvam IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lereggen, Simen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Manka, Lukas Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Rikke Hauge Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mollan, Magnus Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Musum, Marius Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrabakk, Anders Løkken Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myran, Ask Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møller, Malte Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordseth, Jørgen Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyborg, Emilian Sæther Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyborg, Kristian Sæther Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opgård, Henrik Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Milla Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rennan, Emma Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rohde Hallager, Kristiane Klubb Grong IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røiseng, Julian Olsen Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjellegrind, Konrad Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skulbørstad, Petter Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Soløy, Nils-Ivar Klubb Skjelstadmark IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Johan Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Alma Klubb Namdalseid IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tverås, Oliver Klubb Skjelstadmark IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tyldum, Simen Johannes Klubb Kvam IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vekseth, Jonathan Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vennes, Birk Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vågen, Lukas Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østerås, Olaf Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 11 - 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Paula Amalie Klubb Leksvik IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørken, Tuva Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dragland, Ida Kvam Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flaten, Maria By Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hognes, Sigrid Trongmo Klubb Kvam IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holtan, Rakel Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ivarsdatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjerkol, Therese Håpnes Klubb Kvam IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøpsnes, Elise Ferner Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klepp, Ingrid Iversen Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvernrød, Sigrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Modell Langlid, Ingrid Sofie Klubb Kvam IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overvik, Ane Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinås-Hokstad, Tuva Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Sara Emilie Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rosvold, Johanne Løkken Klubb Leksvik IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schjefte, Hannah Ness Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerve, Anne Eline Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skulbørstad, Ane Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storstad, Serine Marie Klubb Leirådal IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Størset, Rakel Lerfald Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørensen, Stine Helgetun Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterbekkmo, Agnes Katrine Klubb Leirådal IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 13 - 14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benan, Tora Kvitvang Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Mathea Baglo Klubb Leirådal IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dullum, Ingrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Einvik, Emilie Nora Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elvebakk Dahlen, Kristine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fuglem, Tuva Hareide Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Sigrid Grande Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Eiril Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hynne, Anniken Torp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøpsnes, Selma Ferner Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolstad, Ingrid Lovise Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolstad, Ane Therese Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb IL Varden Meråker Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overrein, Ranvi Elisabeth Helmo Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, Tove Lise Klubb Skjelstadmark IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skorstad, Anna Klubb IL Varden Meråker Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Veske, Ingrid Klubb Markabygda IL Klasse Jenter 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 15 - 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse Jenter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse Jenter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Amalie Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brustad, Vilde Klubb Markabygda IL Klasse Jenter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Karianne Klubb Markabygda IL Klasse Jenter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lorås, Frøydis Lullau Klubb Markabygda IL Klasse Jenter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Markhus, Trude Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ottersland, Anne Kjesbu Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rotmo, Ingrid-Sofie Klubb Helgådal IL Klasse Jenter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 8 - 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Marte Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasan, Linnea Iselin Klubb Leksdal IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasheim, Sara Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnerås, Hannah Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brænne, Amalie Ledal Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahlum, Matias Klubb Sparbu IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dullum, Ida Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finsmyr, Rebekka Berg Klubb Leksvik IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Floberghagen, Tonje Larsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum, Thea Emilie Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøtan, Synnøve Moen Klubb Kvam IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gystad, Runa Vanebo Klubb Namdalseid IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hakonardottir, Agnes Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallem, Ida Klubb Leksdal IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Ingrid Sofie Klubb Skjelstadmark IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoem, Kristine Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovstein, Selma Lutdal Klubb Leksvik IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Sofie Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husbyn, Emma Klubb Skjelstadmark IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høydal, Oda Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ivarsdatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen-Klepp, Kristine Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kaldal, Malin Klubb Namdalseid IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langlid, Signe Elisabeth Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langnes, Malin Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mollan, Magnus Klubb Sparbu IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Odden, Mali Johanne Klubb Leksvik IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Emma Løkken Klubb Leksvik IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Mie Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Kvam IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Salbubæk, Ihna Mathilde Klubb Leksvik IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solum, Vanja Modell Klubb Namdalseid IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stamnes, Andrea Klubb Skjelstadmark IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wågan, Iris Klubb Sparbu IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øksnes, Ida Sivertsen Klubb Kvam IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reistad, Tonje Bruem Klubb Leirådal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagvold, Nora Klubb Leirådal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Charlotte Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandnes, Erlend Faaravik Klubb Vinne Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerve, Fredrik Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerve, Martin Klubb Vinne Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sævik, Joakim Selens Klubb Henning Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thomassen, Tobias Nordbotn Klubb Henning Skilag Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bach, Ole-Marius Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reistad, Vegard Bruem Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Jon Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torvik, Truls Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torvik, Per Øyvind Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper

Veteran menn - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsmo, Bjørn-Ove Klubb Leksdal IL Klasse Veteran menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjugan, Lars Håkon Klubb Leksdal IL Klasse Veteran menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Veteran menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Geir Martin Klubb Leirådal IL Klasse Veteran menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finstad, Arnstein Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Veteran menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nastad, Ivar Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Veteran menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Pål Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Veteran menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagvold, Arild Olav Klubb Leirådal IL Klasse Veteran menn Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatne, Kjetil Klubb Leksdal IL Klasse Veteran menn Øvelse Stafett 3 etapper
nif-epi04, 04
Lars O. Berge