Hopp til innhold

Inderøyrennet

Kveldsrennet - Klassisk, 8 år-senior

  • Når: 14.02.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Petter Northug stadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Audun Nystrøm Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørem, Alexander Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møller, Malte Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmstad, Michael Langlie Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hummel, Ludvik Mikael Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Gustav Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramdal, Arne Hårberg Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rotmo, Aslak Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svestad, Olav Evensen Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Isak Hagen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melhus, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik Munkvold, Markus Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bragstad, Ludvik Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratbakken, Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjerstad, Jakob Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overvik, Håkon Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjellegrind, Konrad Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melhus, Kristine Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Hege Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dragland, Ida Kvam Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rennan, Emma Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen-Klepp, Ingrid Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overvik, Ane Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik Munkvold, June Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinås-Hokstad, Tuva Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rotmo, Ingrid-Sofie Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Mathea Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovland Værdal, Maren Klubb Inderøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Elvira Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hummel, Milla Ariel Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Iversen-Klepp, Kristine Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rotmo, Ida-Marie Klubb Helgådal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix