Hopp til innhold

Beitstad rennet NTE

  • Når: 06.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Beitstad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrabakk, Anders Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Jonas Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Kasper Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slørdal, Håkon Jørgensen Klubb Beitstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vennes, Birk Klubb Beitstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veske, Markus Klubb Skogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalen, Leo Klubb Ekne IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haraldsen, Anton Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linmo, Marius Klubb Rygg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Modell, Ole Johan Hatling Klubb Følling IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Palmelind, Andreas Borstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerve, Iver Klubb Markabygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hugdal, Thore Nikolai Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hummel, Ludvik Mikael Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Gustav Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opdahl, Leonard Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oshaug, Linus Aleksander Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overrein, Kristian Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramdal, Arne Hårberg Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjonbotn, Theo Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ukkelberg, Fredrik Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Andreas Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossan, Brage Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skorstad, Sondre Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vennes, Are Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haraldsen, Elias Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandberg, Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrattalsrud, Espen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk

G 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jermstad, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Killingberg, Johannes Klubb Leksvik IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerve, Martin Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tødås, Elias Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opdahl, Filip Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sindre Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratbakken, Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønnesby Bragstad, Ludvik Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haraldsen, Odin Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hognes, Magnus Trongmo Klubb Rygg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overvik, Håkon Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ressem-Folden, Erik Elias Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjellegrind, Konrad Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugseth, Malene Cecilia Klubb Malm IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hugdal, Lisa Kristin Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langlid, Signe Elisabeth Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opdahl, Thale Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Hege Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fallan, Mari Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hognes, Sigrid Trongmo Klubb Rygg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjefte, Hannah Ness Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Oda Saugestad Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benan, Tora Kvitvang Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlen, Laura Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holtan, Rakel Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysberg, Julie Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overvik, Ane Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerve, Anne Eline Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overrein, Ranvi Elisabeth Helmo Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Mathea Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skorstad, Anna Klubb Grong IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veske, Ingrid Klubb Skogn IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk

J 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opdahl, Malin Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsmyr, Rebekka Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hakonardottir, Agnes Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saugestad Sørensen, Ylva Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Ragne Klubb Skogn IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Marte Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hummel, Milla Ariel Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Rikke Hauge Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjonbotn, Ada Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Ida Mathilde Klubb Ogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Palmelind, Sofie Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørstad, Anna Sofie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mork, Mathilde Sofie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Julie Frydenlund Klubb Storforshei IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Bjørnar Klubb Helgådal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørkeng, Geir Martin Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix