Hopp til innhold

KM super-G

Stjørdals Blink Alpint inviterer til samlingshelg i Meråker alpinsenter 16.-19.02.2018. Lørdag 17.02.2018 arrangeres åpent KM i Super-G for Nord Trøndelag.

  • Når: 16.2 - 18.02.2018
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Meråker
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 16.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Menn F Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Menn G Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Menn H Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Menn I Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Menn J Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Menn K Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Menn L Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Menn M Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Menn N Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse Menn O Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.02.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 11 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Carlsson, Emre Holmli Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Drøpping, Isak Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Aron Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Odin Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sjaastad, Niklas Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Ørjan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sjaastad, Niklas Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rui, Olav Andreas Bruun Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wodahl, Benjamin Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hansen, Odin Møller Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, William Alexsander Hermann Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flanders, Erik Augestad Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hansen, Odin Møller Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kjeldstad-Hanssen, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bøklepp, Iselin Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Brennskag-Dorsin, Frøya Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Drøpping, Kamelia Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nielsen Glad, Mathea Amelia Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsson, Ane Holmli Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsson, Ane Holmli Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rekdal, Martine Henriksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Thea Torvik Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

Menn G - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Totsås, Jan Bjørnar Klubb Lierne IL Klasse Menn G Øvelse Super-G
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge