Hopp til innhold

Team Stafett Overhalla

NA-Karusell. Team Stafett Fristil med to løpere pr lag

  • Når: 11.02.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skage
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse Stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse Stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse Stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse Stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse Stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse Stafett Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett Startkontingent 0
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn junior Øvelse Stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse Stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett
Navn Freland-Linmo, Imre Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett
Navn Kjeldsen, Alfred Brødbæk Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett
Navn Rohde Hallager, Kristiane Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett
Navn Sæther-Danielsen, Mattis Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Stafett

G 12 år - Stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo, Markus Klubb IL Hållingen Klasse G 12 år Øvelse Stafett
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett
Navn Domås, Jørgen Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett
Navn Holand-Romundstad, Simen Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett
Navn Stensen, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse Stafett
Navn Tyldum, Marie Klubb IL Hållingen Klasse G 12 år Øvelse Stafett

G 14 år - Stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse Stafett
Navn Kjeldsen, Elias Brødbæk Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse Stafett
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse Stafett
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse Stafett
Navn Røtting, Odin Endre Klubb Foldereid IL Klasse G 14 år Øvelse Stafett
Navn Skeie, Nikolai Klubb Foldereid IL Klasse G 14 år Øvelse Stafett
Navn Skorstad, Sondre Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse Stafett
Navn Østerås, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse Stafett

G 16 år - Stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Oliver Øie Klubb IL Hållingen Klasse G 16 år Øvelse Stafett
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Stafett
Navn Elstad, Knut Erik Klubb IL Hållingen Klasse G 16 år Øvelse Stafett
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Stafett
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Stafett
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Stafett
Navn Opdal, Brage Due Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Stafett
Navn Tødås, Elias Stokke Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Stafett

J 10 år - Stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Foldereid IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett
Navn Wendelbo, Ane Klubb Foldereid IL Klasse J 10 år Øvelse Stafett

J 12 år - Stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo, Tina Bergslid Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett
Navn Dahl, Telise Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett
Navn Fiskum, Ida Klubb Grong IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett
Navn Holien, Tuva Sofie Eliassen Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett
Navn Lande, Mina Asen Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett
Navn Solum, Ingeborg Duun Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett
Navn Sve, Lene Olise Klubb Grong IL Klasse J 12 år Øvelse Stafett

J 14 år - Stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse Stafett
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 14 år Øvelse Stafett
Navn Overrein, Ranvi Elisabeth Helmo Klubb Henning IL Klasse J 14 år Øvelse Stafett
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 14 år Øvelse Stafett

Kvinner senior - Stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mørkved, Karen Sandbakken Klubb Spillum IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett
Navn Mørkved, Hanna Sandbakken Klubb Spillum IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett

Menn junior - Stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett

Menn senior - Stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett
Navn Vannebo, Andreas Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett
nif-epi04, 04
Snorre Veggan