Hopp til innhold

Aasgutenrennet

  • Når: 17.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Åsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 17.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 17.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 17.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 17.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaune, Brage Husby Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Kasper Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sævik, Sigurd Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langlid, Johannes Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dullum, Ida Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossum, Thea Emilie Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langlid, Signe Elisabeth Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Hege Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dullum, Ingrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinås-Hokstad, Tuva Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Mathea Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elvebakk Dahlen, Kristine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendgård-Roe, Ragne Klubb Skogn IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløttum, Hanna Emilie Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Peder August Knobel Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Bjørnar Klubb Helgådal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge