Hopp til innhold

Lille Arnljot Gelline

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vinne Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse 13 år og eldre jenter - 5 km fellesstart Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse 13 år og eldre mix - 10 km fellesstart Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse 13 år og eldre mix - 5 km fellesstart Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse 15 år og eldre mix - 15 km fellesstart Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

11 år og eldre jenter - 3 km fellesstart - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Iversen-Klepp, Ingrid Klubb Inderøy IL Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre jenter - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles

11 år og eldre mix - 3 km fellesstart - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Holmstad, Michael Langlie Klubb Sparbu IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Langnes, Tobias Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Mollan, Fredrik Klubb Sparbu IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Ramdal, Sigurd Klubb Leksvik IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Rotmo, Aslak Klubb Helgådal IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandberg, Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse 11 år og eldre mix - 3 km fellesstart Øvelse 3 km fri felles

13 år og eldre jenter - 5 km fellesstart - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dengerud, Kjersti Kvistad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse 13 år og eldre jenter - 5 km fellesstart Øvelse 5 km fri felles
Navn Dengerud, Vibeke Kvistad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse 13 år og eldre jenter - 5 km fellesstart Øvelse 5 km fri felles

13 år og eldre mix - 10 km fellesstart - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse 13 år og eldre mix - 10 km fellesstart Øvelse 10 km fri felles
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse 13 år og eldre mix - 10 km fellesstart Øvelse 10 km fri felles
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse 13 år og eldre mix - 10 km fellesstart Øvelse 10 km fri felles
Navn Skjerve, Martin Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse 13 år og eldre mix - 10 km fellesstart Øvelse 10 km fri felles
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse 13 år og eldre mix - 10 km fellesstart Øvelse 10 km fri felles

13 år og eldre mix - 5 km fellesstart - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Andreas Klubb Vinne Skilag Klasse 13 år og eldre mix - 5 km fellesstart Øvelse 5 km fri felles
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse 13 år og eldre mix - 5 km fellesstart Øvelse 5 km fri felles
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse 13 år og eldre mix - 5 km fellesstart Øvelse 5 km fri felles
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse 13 år og eldre mix - 5 km fellesstart Øvelse 5 km fri felles
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse 13 år og eldre mix - 5 km fellesstart Øvelse 5 km fri felles

15 år og eldre mix - 15 km fellesstart - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Daniel Estil Klubb Lierne IL Klasse 15 år og eldre mix - 15 km fellesstart Øvelse 15 km fri felles
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse 15 år og eldre mix - 15 km fellesstart Øvelse 15 km fri felles
Navn Sandnes, Erlend Faaravik Klubb Vinne Skilag Klasse 15 år og eldre mix - 15 km fellesstart Øvelse 15 km fri felles
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse 15 år og eldre mix - 15 km fellesstart Øvelse 15 km fri felles
Navn Skjerve, Fredrik Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse 15 år og eldre mix - 15 km fellesstart Øvelse 15 km fri felles
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse 15 år og eldre mix - 15 km fellesstart Øvelse 15 km fri felles
Navn Sævik, Joakim Selens Klubb Henning Skilag Klasse 15 år og eldre mix - 15 km fellesstart Øvelse 15 km fri felles
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Asker Skiklubb Klasse 15 år og eldre mix - 15 km fellesstart Øvelse 15 km fri felles

8 år og eldre 1 km individuell start - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Aftret, Aksel Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Aunan, Andreas Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Boneng, Markus Blengsli Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Heimro-Sunde, Cornelius Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Mollan, Magnus Klubb Sparbu IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Myhre Orahaug, Tobias Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Møller, Malte Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Nordseth, Jørgen Klubb Sparbu IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Toresen, Petter Venås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Toresen, Håkon Venås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 1 km individuell start Øvelse 1 km fri

8 år og eldre 2 km individuell start - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
Navn Bjørken, Tuva Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
Navn Iversen-Klepp, Kristine Klubb Inderøy IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Klubb IL Aasguten Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
Navn Langnes, Malin Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Gustav Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse 8 år og eldre 2 km individuell start Øvelse 2 km fri
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan