Hopp til innhold

Vinnesprinten

  • Når: 07.03.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Vinne Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 07.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 07.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 07.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 07.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 07.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 07.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 07.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2018 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 07.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes Olsen, Willan Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Jonathan Kopreitan Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Thea Emilie Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myrabakk, Anders Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Toresen, Petter Venås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimro-Sunde, Bernard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hvesser, Adam Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Høydal, Noa Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve, Iver Klubb Markabygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kolstad, Trym-Aleksander Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Aslak Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørmo, Ask Valseth Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ukkelberg, Fredrik Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Andreas Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandberg, Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Toresen, Håkon Venås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik Munkvold, Markus Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nordberg, Magnus Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skogli, Erlend Øiahals Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langlid, Signe Elisabeth Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wågan, Iris Klubb Sparbu IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørken, Tuva Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve, Anne Eline Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vestheim, Julie Marlén Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik Munkvold, June Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Ingrid-Sofie Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolstad, Ingrid Lovise Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hakonardottir, Agnes Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Høydal, Oda Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Solsem, Jenny Klubb Vinne Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vestheim, Amalie Klubb Frol IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vestheim, Eline Klubb Frol IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjerve, Fredrik Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Sondre Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sandnes, Erlend Faaravik Klubb Vinne Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sandsæter, Lavrans Klubb Vinne Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steffenrem, Arne Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix