Hopp til innhold

TA-Sprint

Ta -sprint med ski cross i innledende runder og sprint i finalerunder. 8-12 år kjøres kun med sprint heat

  • Når: 17.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Henningvola
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 17.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 17.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bragstad, Markus Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dahlum, Matias Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jørem, Alexander Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mollan, Magnus Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurstad, Magnus Elnan Klubb Henning IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Thomas Kolset Klubb Henning IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skei, Jon Peder Klubb Sparbu IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Oshaug, Linus Aleksander Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Overrein, Kristian Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røliaunet, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurstad, Bastian Elnan Klubb Henning IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bragstad, Matias Klubb Sparbu IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lein-Fossum, Karl Erik Klubb Ogndal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Landrø, Erik Melgård Klubb Sparbu IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skei, Hans Kristian Klubb Sparbu IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik Munkvold, Markus Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Aalberg, Sindre Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Aurstad, Sander Elnan Klubb Henning IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossum, Thea Emilie Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen-Klepp, Ingrid Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Overrein, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik Munkvold, June Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen-Klepp, Kristine Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Undersaker, Tuva Andrea Klubb Sparbu IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix