Hopp til innhold

KM 13-16 år, NY Starttid er kl. 1200. Finale NTE-cup

Alle klasser. KM 13-16 år + Finale NTE-Cup 13-16 år. Friteknikk

  • Når: 04.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Grong sparebank skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsen, Alfred Brødbæk Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vennes, Birk Klubb Beitstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Domås, Jørgen Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lona-Tødås, Håkon Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugerøy, Kasper Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand-Romundstad, Simen Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Andreas Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossan, Brage Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsen, Elias Brødbæk Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Risvik, Andreas Solstad Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skorstad, Sondre Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vennes, Are Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerås, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skrattalsrud, Espen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Håkon Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvseth, Noah Andreas Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opdal, Brage Due Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tødås, Elias Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lona-Tødås, Sondre Klubb Overhalla IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Overland, Sofie Klubb Snåsa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørken, Tuva Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahlen, Laura Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiskum, Ida Klubb Grong IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Overland, Inga Klubb Snåsa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Mathea Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan