Hopp til innhold

Leksvikrennet - KM individuelt, Klassisk

Leksvikrennet 2018 er historie og arrangøren vil takke alle deltagere og publikum for en flott skidag ved Leksvik skisenter. Resultater finnes i linken under og på "live"-sidene: http://liveresultater.no/livesider/livesenter.php?arr=633

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Leksvik skisenter, Hovsteinan
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 110 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Iver Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrabakk, Anders Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyborg, Emilian Sæther Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnes, Eivind Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolitrø, Johannes Svanem Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gederaas, Embrik Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hummel, Ludvik Mikael Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramdal, Arne Hårberg Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjonbotn, Theo Klubb Leksvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossan, Brage Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nervik, Tormod Fredly Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ramdal, Sigurd Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tessem, Geir Oliver Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børmark Grønning, Håvard Klubb Stadsbygd IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elvseth, Noah Andreas Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksson, Daniel Kristoffer Klubb Stadsbygd IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Magnus Klubb Leksvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Killingberg, Johannes Klubb Leksvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvendset, Hallvard Klubb Fjellørnen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerve, Martin Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugseth, Albert Klubb Malm IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrabakk, Marcus Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyborg, Kristian Sæther Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Johan Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bragstad, Ludvik Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Ingrid Sofie Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugseth, Malene Cecilia Klubb Malm IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovstein, Selma Lutdal Klubb Leksvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husbyn, Emma Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rosvold, Johanne Løkken Klubb Leksvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Laura Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Ida Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hynne, Anniken Torp Klubb Følling IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Mathea Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsmyr, Rebekka Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkken, Emma Olsen Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Odden, Mali Johanne Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Salbubæk, Ihna Mathilde Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thrana, Thea Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hummel, Milla Ariel Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjonbotn, Ada Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klingen, Lene Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aal, Solveig Øksnes Klubb Rygg IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mork, Mathilde Sofie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Ane Nielsen Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Håkon Klubb Fjellørnen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thomassen, Tobias Nordbotn Klubb Henning Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fredvik, Bjørnar Kjesbu Klubb Gjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østnor, Einar Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Daniel Estil Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brørs, Fredrik Lie Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjellsand, Truls Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandnes, Erlend Faaravik Klubb Vinne Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skei, Brage Tannvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berget, Ola Klubb Skauga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Henriksen, Henrik Andreas Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skar, Knut Ole Klubb Malm IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svensson, Daniel Klubb IFK Mora SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vårheim, Vegard Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge