Hopp til innhold

Stjørdals-Sprinten - NTE-Cup III

Invitasjon ses i egen fil

  • Når: 20.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Selbuskogen Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Daling, Sigmund Klubb Skatval Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Odin Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hallan, John Petter Klubb Skatval Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Kasper Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rosvold, Sander Johansen Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Singh, Mehtab Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Veiseth, Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wangberg, Oskar Klubb Skatval Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Kristian Fredrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Eivind Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kulseth, Morten Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Schjølberg, August Gjevik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve, Iver Klubb Markabygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einvik, Filip Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Sivert Gjølga Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Langlid, Johannes Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myran, Birk Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Overvik, Adrian Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Aslak Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sand-Grannes, Isak Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Smestad, Fredrik Aarflot Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fossan, Brage Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Trym Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stokdahl, Håvard Østbyhaug Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vennes, Are Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvernrød, Snorre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Håkon Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fremo, Anders Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lereggen, Oskar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svinsås, Jens Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hognes, Mads Moen Klubb Lånke IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hognes, Isak Moen Klubb Lånke IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Sivert Vist Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lereggen, Simen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Myran, Ask Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skulbørstad, Petter Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Korsan, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Hege Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Ragnhild Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Størset, Rakel Lerfald Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dahlen, Laura Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøpsnes, Elise Ferner Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kvernrød, Sigrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Sara Emilie Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Kristine Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sandnes, Eline Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skulbørstad, Ane Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Stine Helgetun Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øvereng, Nadia Dyrdal Klubb Øverbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dullum, Ingrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Ane Dombuhaug Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einvik, Emilie Nora Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Elvebakk Dahlen, Kristine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Tuva Hareide Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Helland, Eiril Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøpsnes, Selma Ferner Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daling, Ingrid Klubb Skatval Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Husby, Sofie Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Milla Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rosvold, Tina Wei Hoel Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Runarsdottir, Kolfinna Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Ane Nielsen Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalsplass, Petter Paulsen Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Danielsson, Jakob Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gislason, Egill Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Emil Christoffer Klubb Nidelv IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Daling, Odd Sande Klubb Beitstad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fredvik, Bjørnar Kjesbu Klubb Gjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hognestad, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Johan Mannvik Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Høiseth, Sivert Klubb Malvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Melum, Arvid Kristian Klubb Tiller IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Eirik Nordeide Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Brynestad, Sigurd Ranheim Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Brørs, Fredrik Lie Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hjellsand, Truls Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Kristian Fodstad Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Norland, Gaute Klubb Snøhetta IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nyvold, Henrik Lekang Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sandnes, Erlend Faaravik Klubb Vinne Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Slind, Tor Arne Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sævik, Joakim Selens Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix