Hopp til innhold

Spillumsrennet 2018

NA-karusell - Rennet er avlyst!!

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Spillum skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Jenter 3 km Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Jenter 5 km Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner 10 km Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner 7 km Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Menn 7 km Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Gutter 1 km - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Salomon Solum Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Barlien, Ariel Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Brembu, Johan Kristian Klubb IL Hållingen Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Edvardsen, Pål Anders Klubb Kolvereid IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Freland-Linmo, Imre Klubb Grong IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Heggdal, Ole Morten Klubb Spillum IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Julnes, Snorre Sverkmo Klubb Namdalseid IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Kaldal, Simon Klubb Namdalseid IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Kjøglum, Erlend Klubb IL Hållingen Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Laugen, Henrik Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Lie, Thomas olav Klubb Salsbruket IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Lona-Tødås, Sondre Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Mohrsen-Reppen, Kristian Magnus Klubb Spillum IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Nyborg, Simen Grongstad Klubb Trones IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Steffensen-Christiansen, Henrik Nikolai Klubb Spillum IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Sæther-Danielsen, Mattis Klubb Spillum IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 1 km Øvelse 1 km fri

Gutter 2 km - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akseth, Gabriel Klubb Spillum IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Akseth, Alexander Klubb Spillum IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Aunli, Casper Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Bruun, Nils Johannes Foss Klubb Botnan IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Bråten, Didrik Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Fladvad, Even Johannes Sollie Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Fladvad, Erik Andreas Sollie Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Gjeitsund, Amund Elias Klubb Vemundvik IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Lona-Tødås, Håkon Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Lundgren, Fredrik Leander Klubb Lierne IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Petter Skatland Klubb Namdalseid IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Myrvang, Olav Eide Klubb Terråk IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Overland, Sofie Klubb Snåsa IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Roel, Erlend Vesterdal Klubb Namdalseid IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Stensen, Kristian Klubb Grong IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Tyldum, Viljar Klubb IL Hållingen Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Åsli, Håkon Johannes Langfors Klubb Spillum IL Klasse Gutter 2 km Øvelse 2 km fri

Gutter 3 km - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Furulund, Mats Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Lie, Emil Olav Klubb Salsbruket IL Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Moa, Adrian Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Overland, Inga Klubb Snåsa IL Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Skorstad, Sondre Klubb Grong IL Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Sundvik, Morten Gystad Klubb Namdalseid IL Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Tødås, Heine Stokke Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Vennes, Are Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 3 km Øvelse 3 km fri

Gutter 5 km - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Oliver Øie Klubb IL Hållingen Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Edvardsen, Arne Jostein Klubb Kolvereid IL Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Falmår, Kristian Oleander Klubb Snåsa IL Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Gjeitsund, Ådne Andreas Klubb Spillum IL Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Jermstad, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Mikkel Klubb Spillum IL Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Opdal, Brage Due Klubb Spillum IL Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Riseth, Albert Klubb Snåsa IL Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Tyldum, Jonas Klubb Snåsa IL Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Tødås, Elias Stokke Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 5 km Øvelse 5 km fri

Jenter 1 km - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Vilde Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Brembu, Mathilde Klubb IL Hållingen Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Fladvad, Emma Sofie Sollie Klubb Overhalla IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Gjersvik, Ida Malene Landstad Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Gystad, Runa Vanebo Klubb Namdalseid IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Gystad, Lotte Vanebo Klubb Namdalseid IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Holien, Tuva Sofie Eliassen Klubb Spillum IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Holien, Selma Klubb Spillum IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Kaldal, Malin Klubb Namdalseid IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Skjønsberg-Moe, Tone Lise Klubb Foldereid IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Skjønsberg-Moe, Stine Marie Klubb Foldereid IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Vanja Modell Klubb Namdalseid IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Foldereid IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Wendelbo, Ane Klubb Foldereid IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse Jenter 1 km Øvelse 1 km fri

Jenter 2 km - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Linnea Solum Klubb Overhalla IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Barlien, Olive Klubb Overhalla IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Brøndbo, Tina Bergslid Klubb Spillum IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Sara Amalie Klubb Spillum IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Telise Klubb Spillum IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Enge, Ingri Nyborg Klubb Spillum IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Fiskum, Ida Klubb Grong IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Kjøglum, Ingrid Klubb IL Hållingen Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Knutstadengen, Mathilde Jünge Klubb Spillum IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Knutstadengen, Ingvill Jünge Klubb Spillum IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Mohrsen-Reppen, Karmen Klubb Spillum IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Rosenvinge, Ingrid Reppen Klubb Kolvereid IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Sve, Lene Olise Klubb Grong IL Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri
Navn Tyldum, Marie Klubb IL Hållingen Klasse Jenter 2 km Øvelse 2 km fri

Jenter 3 km - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse Jenter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Hedda Bergh Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse Jenter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 3 km Øvelse 3 km fri
Navn Skorstad, Anna Klubb Grong IL Klasse Jenter 3 km Øvelse 3 km fri

Jenter 5 km - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Elise Solum Klubb Overhalla IL Klasse Jenter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Hovd, Kathrine Gjørv Klubb Spillum IL Klasse Jenter 5 km Øvelse 5 km fri
Navn Klingen, Lene Klubb Spillum IL Klasse Jenter 5 km Øvelse 5 km fri

Kvinner 7 km - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner 7 km Øvelse 7,5 km fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner 7 km Øvelse 7,5 km fri
Navn Kjøglum, Berit Oddrun Skarland Klubb IL Hållingen Klasse Kvinner 7 km Øvelse 7,5 km fri
Navn Vestermo-Reitan, Helga Klubb Leik, IL Klasse Kvinner 7 km Øvelse 7,5 km fri

Menn 10 km - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Brissach, Daniel Estil Klubb Lierne IL Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Gjeitsund, Ole Aleksander Klubb Spillum IL Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Hjellsand, Truls Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Jansen, Ola Raaum Klubb Spillum IL Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Julian Klubb Spillum IL Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Rosenvinge, Jann Inge Klubb Kolvereid IL Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Sævik, Joakim Selens Klubb Henning Skilag Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri
Navn Tyldum, Jo Magne Klubb IL Hållingen Klasse Menn 10 km Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan