Hopp til innhold

Inderøyrennet, KM junior/senior

KM-jr/senior (Skibytte)

  • Når: 18.02.2016
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Inderøy Skipark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 100
Start 18.02.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2016 Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Casper Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Møller, Gustav Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opdahl, Leonard Klubb Beitstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oshaug, Linus Aleksander Klubb Ogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Overrein, Kristian Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn von Køppen, Carl Fredrik Klubb Mosvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Isak Hagen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bragstad, Matias Klubb Sparbu IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Mittet, Kristian Klubb Sparbu IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Arnesen, Kristoffer Akseth Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Estensen, Edvard Folden Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønn, Sigurd Willumsen Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Simon Einarsen Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haraldsen, Elias Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hynne, Brage Holmvik Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvistad, Sivert Grøtan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lein-Fossum, Karl Erik Klubb Ogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nervik, Tormod Fredly Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Magnus Riseth Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røflo, Sivert Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schiefloe, Marius Møller Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skei, Arne Iver Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skrattalsrud, Espen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Valøen, Roar Klubb Kvam IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Værdal, Aksel Finvik Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gauteplass, Torstein Hollås Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opdal, Daniel Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Bastian Skjelbred Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hedegart, Einar Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Kokås, Jonas Hågensen Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri

G 16 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daling, Odd Sande Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bragstad, Markus Klubb Sparbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl, Jonathan Kopreitan Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahlum, Matias Klubb Sparbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mollan, Magnus Klubb Sparbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haraldsen, Anton Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Håskoll, Sverre Ivar Klubb Leirådal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skei, Jon Peder Klubb Sparbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wågan, Ludvig Klubb Sparbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sofia Kopreitan Klubb Leksvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Overrein, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Ane Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hynne, Anniken Torp Klubb Følling IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Mathea Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønn, Solveig Willumsen Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skutberg, Hedda Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkeng, Ingrid Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøtan, Tiril Moan Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opdahl, Malin Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Ane Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Kari Elise Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skutberg, Rina Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Maren Sofie Klubb Leksvik IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri

J 16 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vilde Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Sagvold, Nora Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Tuva Hofstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aunli, Vilde Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melhus, Kristine Klubb Inderøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Opdahl, Thale Klubb Beitstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wågan, Iris Klubb Sparbu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjefte, Hannah Ness Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aal, Solveig Øksnes Klubb Rygg IL Klasse K 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Dahlen, Ragne Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse K 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Mork, Mathilde Sofie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Solberg, Ane Nielsen Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5+5 km pursuit

K 19/20 år - 7,5+7,5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Brensholm, Ingvild Skogan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Riseth, Kristin Klubb Spillum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Solum, Sigrid Hallem Klubb Leksdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Strid, Anne Grong Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Viken, Andrea Trebostad Klubb Spillum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit

Kvinner senior - 7,5+7,5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit

M 17 år - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeitsund, Ole Aleksander Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Grande, Håkon Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Kokås, Lasse Hågensen Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Sandnes, Erlend Faaravik Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit

M 18 år - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Daniel Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Prebensen, Ola Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Veien, Emil Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Wekre, Jørgen Klubb Henning IL Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit

M 19/20 år - 7,5+7,5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandstad, Henrik Olav Klubb Askim IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Grønli, Martin Spillum Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Henriksen, Henrik Andreas Klubb Kolvereid IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Lyngstad, Tølløv Trønsdal Klubb Inderøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Overrein, Hans Einar Sørensen Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Rannem, Ola Brosveet Klubb Henning IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km pursuit

Menn senior - 7,5+7,5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Bach, Ole-Marius Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Hoås, John Gunnar Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Kveli, Espen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Lorentsen, Eirik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Ringen, Anton Killi Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Tobiassen, Piera Niilas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Torvik, Truls Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Østnor, Torstein Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix