Hopp til innhold

Bjørganrennet, KM-stafett NTS (KFF)

Stafett 3 etapper: Klassisk/Fristil/Fristil Påmelding av lag må gjøres av klubbens SportsAdmin-administrator, da det ikke er mulig å melde på lag via MinIdrett. Det vil bli benyttet EMIT-brikker i alle klasser

  • Når: 17.01.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Bjørgan Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse Jenter 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse Kvinner Senior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse Kvinner Veteran 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0
Start 17.01.2016 Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2016 Klasse Menn Veteran 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år 3x2km - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Isak Hagen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almlid, Peder Klubb Beitstad IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arnesen, Kristoffer Akseth Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brissach, Are Estil Klubb Leirådal IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elstad, Ole Christian Klubb IL Hållingen Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Estensen, Edvard Folden Klubb Beitstad IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fiskum, Sondre Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossan, Brage Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum, Karl Erik Lein Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granli, Einar Martin Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønn, Sigurd Willumsen Klubb Leksdal IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Simon Einarsen Klubb Leksdal IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haraldsen, Elias Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helgås, Jonas Smulan Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hynne, Anniken Torp Klubb Rygg IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, August Klubb Leksdal IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvistad, Sivert Grøtan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langnes, Tobias Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie, Emil Olav Klubb IL Hållingen Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Maja Klubb IL Hållingen Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Neergård, Kaja Gartland Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overrein, Ranvi Elisabeth Helmo Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Magnus Riseth Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røli, Kristoffer Mo Klubb IL Hållingen Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schiefloe, Marius Møller Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skorstad, Anna Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skorstad, Sondre Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skrattalsrud, Espen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stuberg-Bjugan, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tyldum, Lavrans Klubb IL Hållingen Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valøen, Roar Klubb Rygg IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterdal, Sivert Linmo Klubb Rygg IL Klasse G 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14 år 3x3km - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Henrik Johannes Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Oliver Øie Klubb IL Hållingen Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjugan, Håkon Klubb Leksdal IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Devik, Sander Klubb IL Hållingen Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elstad, Knut Erik Klubb IL Hållingen Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engblom, Ivan Kristian Klubb Overhalla IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjær, Odin Klubb Overhalla IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossan, Audun Ertzgaard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gauteplass, Torstein Hollås Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hustad, Isak Mørkved Klubb Overhalla IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jenshus, Jørgen Hjelde Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsborg, Matias Totsås Klubb Leirådal IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lereggen, Oskar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Eirik Håskoll Klubb Leirådal IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Thomas Aspås Klubb Leksdal IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solum, Yngve Kang Hallem Klubb Leksdal IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svinsås, Jens Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westerlund, Brage Nordmeland Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper

G 15-16 år 3x3km - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Tobias Klubb Spillum IL Klasse G 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Spillum IL Klasse G 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse G 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evenhus, Kristian Klubb IL Aasguten Klasse G 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granli, Hallvard Klubb IL Hållingen Klasse G 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse G 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klingen, Mats Ivar Klubb Spillum IL Klasse G 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Jørgen Klubb IL Hållingen Klasse G 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Eirik Sorger Klubb Frol IL Klasse G 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, Sondre Klubb Frol IL Klasse G 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tranås, Mats Klubb Spillum IL Klasse G 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tyldum, Erik Klubb IL Hållingen Klasse G 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper

G 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Hege Klubb IL Aasguten Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alstad, Henrik Jr Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aunli, Casper Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, Jonathan Kopreitan Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, Emil Rasmus Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gajdasevic, Teodor Johnsen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Iver Grande Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haraldsen, Anton Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugnes, Eivind Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Hermann Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hindberg, Tobias Talmo Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høin, Arvid Kornelius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kaldahl, Mathias Klubb Grong IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøpsnes, Elise Ferner Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langlid, Signe Elisabeth Klubb IL Aasguten Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lereggen, Jonas Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myran, Birk Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Sigurd Sorger Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Persson, Lukas Steen Klubb Røyrvik IF Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramdal, Arne Hårberg Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Kasper Klubb IL Aasguten Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rolitrø, Johannes Svanem Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Stian Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagvold, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandmo, Tobias Kvaal Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjonbotn, Theo Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerve, Anne Eline Vehus Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solvåg, Atle Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensen, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tomasli, Ole Johannes Sandnes Klubb Snåsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vangstad Bakkan, Andreas Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12 år 3x2km - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Weronica Bragstad Klubb Leksvik IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Mathea Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, Sofia Kopreitan Klubb Leksvik IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dullum, Ingrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Einvik, Emilie Nora Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elvebakk Dahlen, Kristine Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksen, Kristine Klubb Vinne Skilag Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Sigrid Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugmark, Marie Klubb Vinne Skilag Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Eiril Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjelvik, Emma Landsem Klubb Snåsa IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøpsnes, Selma Ferner Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ottersland, Anne Kjesbu Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overland, Inga Klubb Snåsa IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rokke, Mari Andersen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skutberg, Hedda Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smits, Hannah Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valstad, Tiril Weisser Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vedal, Kristine Klubb Snåsa IL Klasse J 11-12 år 3x2km Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-14 år 3x3km - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Amalie Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Ingrid Klubb Leirådal IL Klasse J 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Ane Klubb Leirådal IL Klasse J 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørstad, Kari Elise Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerve, Frida Klubb Leirådal IL Klasse J 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skutberg, Rina Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper

J 8-10 år 3x1km - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Paula Amalie Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Linnea Solum Klubb Grong IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benan, Tora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalemark, Martine Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dullum, Ida Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fiskum, Ida Klubb Grong IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hakonardottir, Alma Eir Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugmark, Nora Klubb Vinne Skilag Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holtan, Rakel Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Selma Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klepp, Ingrid Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvernrød, Sigrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langnes, Malin Wehn Klubb Vinne Skilag Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Kristine Klubb Inderøy IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Henriette Kaldahl Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyvik, Linn Katrine Klubb Røyrvik IF Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overland, Sofie Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Sara Emilie Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerve, Hanna Klubb Vinne Skilag Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skutberg, Ulla Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strøm, Ida Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørbakk, Isa Ingeborg Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørensen, Stine Helgetun Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tyldum, Marie Klubb Grong IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vedal, Julie Klubb Snåsa IL Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wallervand, Sigrid Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wallervand, Elfrida Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse J 8-10 år 3x1km Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 15-16 år 3x3km - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugmark, Guro Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvstad, Liva-Mari Walderhaug Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 15-16 år 3x3km Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior 3x3.75km - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvold, Charlotte Haraldsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Austad, Vilde Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksdal IL Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Leksdal IL Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grande, Maren Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hanssen, Trine Berg Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørstad, Anna Sofie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reistad, Tonje Bruem Klubb Leirådal IL Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagvold, Nora Klubb Leirådal IL Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Ane Nielsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solum, Sigrid Hallem Klubb Leksdal IL Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner junior 3x3.75km Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner Senior 3x5km - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albertsen, Tatjana Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner Senior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner Senior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Charlotte Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner Senior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner Senior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundsvik, Line Klubb Grong IL Klasse Kvinner Senior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper

Menn Junior 3x5km - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Nicolai Følstad Klubb Inderøy IL Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borgen, Sivert Klubb Leirådal IL Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, Hans Olav Klubb IL Hållingen Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fævelen, Snorre Kaldahl Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjeitsund, Ole Aleksander Klubb Spillum IL Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grande, Håkon Klubb Inderøy IL Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Henriksen, Henrik Andreas Klubb Kolvereid IL Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjellsand, Truls Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klingen, Vebjørn Kristoffer Klubb Kolvereid IL Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kokås, Lasse Hågensen Klubb Vinne Skilag Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyngstad, Tølløv Trønsdal Klubb Inderøy IL Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overrein, Hans Einar Sørensen Klubb Henning Skilag Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Prebensen, Ola Klubb Spillum IL Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reistad, Vegard Bruem Klubb Leirådal IL Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandnes, Erlend Faaravik Klubb Vinne Skilag Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerve, Martin Klubb Vinne Skilag Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sævik, Joakim Selens Klubb Spillum IL Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tyldum, Johannes Klubb IL Hållingen Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vist, Daniel Bjørkamo Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn Junior 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper

Menn Senior 3x7.5km - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Iver Anton Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bach, Ole-Marius Klubb Henning Skilag Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolstad, Jonas Austmo Klubb Henning Skilag Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Svein Anders Klubb Henning Skilag Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Ola Brosveet Klubb Henning IL Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Per Odd Klubb Henning IL Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skrove, Ole Klubb Henning Skilag Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stiklestad, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wekre, Jørgen Klubb Henning IL Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn Senior 3x7.5km Øvelse Stafett 3 etapper

Menn Veteran 3x5km - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Lars Håkon Klubb Leksdal IL Klasse Menn Veteran 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Menn Veteran 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkeng, Geir Martin Klubb Leirådal IL Klasse Menn Veteran 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagvold, Arild Olav Klubb Leirådal IL Klasse Menn Veteran 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stiklestad, Trond Klubb Leksdal IL Klasse Menn Veteran 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatne, Kjetil Klubb Leksdal IL Klasse Menn Veteran 3x5km Øvelse Stafett 3 etapper
nif-epi04, 04
NTB scanpix